Pokud jste se v létě nezvykle odvázala a starosti kolem figury hodila za hlavu, tleskáme! Možná jste letos v parných vedrech překonala sama sebe a pohodlí zvítězilo nad zbytečnými obavami, zda si můžete ve svém věku některé kousky dovolit. Pokud jste sama uznala, že ano, máte vyhráno. Je jen na vás, v čem se cítíte dobře, nejste malá holka, abyste nevěděla, kde je vaše hranice. A kdybyste náhodou tápala, odvaha vyzkoušet, kam až můžete zajít, se cení. Nosila jste transparentní a průhledné kousky a cítila se fajn? Pak je neodkládejte ani v babím létě.

Čtěte také

Sexuální apetit v létě

Čtěte také

Proč máte v létě větší chuť na sex? Může za to počasí, psychika i odhalená kůže

Perfektní spodní prádlo

Abyste si průhlednou halenku mohla dovolit, i když je vám přes padesát a máte nějaké to kilo navíc, musíte si pod ni obléknout perfektní podprsenku, která padne jako ulitá. Nebo tělové tílko, ale musí být opravdu kvalitní. V obyčejném vroubkovaném nátělníku mnoho parády nenaděláte! Lépe bude vypadat hladká, tělová podprsenka se širokými ramínky a obvodem, který se vám nebude nikde zařezávat.

Čtěte také

Bavte  se módou

Čtěte také

Hledání stylu je dřina! V 50 se vykašlete na platformy, mini a výstřih po pupík

Vysoký pas to jistí

Na bokovky rovnou zapomeňte, transparentní halenka vyžaduje kromě jiného vysoký pas kalhot nebo sukně. Jen ten vytvoří lichotivou siluetu a skryje faldy na břiše i na zádech. Slušet vám budou kalhoty se sámky v pase a do nich zastrčená blůzka, ale i pouzdrová sukně, ve které si halenku nebo průhledný top podkasáte. Pokud budete nosit transparentní vršek přes slim džíny, vyberte si také ty s vyšším pasem a použijte třeba tenký pásek pro zvýraznění siluety.

Čtěte také

Pocení

Čtěte také

Zatočte s nadměrným pocením jídlem! Co jíst a čemu se naopak vyhnout?

Vrstvení vypadá skvěle!

Průsvitné materiály si přímo říkají o to, aby se na sebe vrstvily. A ženám s postavou, která odpovídá věku, vrstvení sluší. Nebojte se, že vám nadýchaná sukně přidá kila, když si vyberete správný top kopírující křivky, v jednoduchém provedení, můžete si pořídit kolovou šifónovou sukni v několika vrstvách i délkách. Pokud jste žena kyprých tvarů bez výrazného pasu, oblékněte si třeba overal a přes něj průsvitný kaftan, který nenápadně rozostří siluetu a decentně skryje nedostatky postavy.

Zdroj: vlasta.cz

Čtěte také

Týrání ženy

Čtěte také

Násilnický partner mi udělal z dcery alkoholika. Měla jsem ho zabít

Čtěte také

Snímek Giny Lollobrigidy z 80. let minulého stolet v hotelu Martinez v Cannes ve Francii

Čtěte také

Gina Lollobrigida bude v 95 kandidovat do Senátu! Přijde vám to normální?

Čtěte také

Vinařské rozhledny

Čtěte také

Vyšplhejte na rozhlednu a vyberte si z ptačí perspektivy místo dalšího koštu