Velikonoce, svátky jara, jsou pro pobyty mimo domov jako stvořené. Velkoryse prodloužený víkend umožňuje užít si zcela bez výčitek 4 dny bezstarostného odpočinku. Pokud se i vy letos chystáte překvapit koledníky tím, že nebudete doma, doporučujeme vyrazit za pohodou a relaxací do wellness hotelů či do lázní. Výběr pobytových balíčků je velmi pestrý a většinu z nich si můžete užít jak ve dvou, tak i ve společnosti vašich ratolestí.

Jaro - čas nabrat nové síly

Pobyty v lázních jsou populární zejména na jaře, kdy lidé často hledají způsob, jak po zimě znovu tělo vrátit do kondice a jak najít ztracenou rovnováhu. Oblíbené jsou zejména relaxační wellness pobyty. Ty nabízejí jak hotely v lázeňským městech, tak i hotely ve větších městech či na horách. Při výběru velikonočního pobytu se tedy nenechte svazovat tradičními destinacemi jako jsou Karlovy Vary či Luhačovice, ale vyražte klidně odpočívat třeba do Harrachova či do Krumlova. Odpočinek ve wellness můžete snadno spojit s oblíbenou fyzickou aktivitou jako je třeba běžkování či turistika a nebo s návštěvou historických památek či zajímavých muzeí. Velký zájem je tradičně také o velikonoční pobyty v Praze, která je před hlavní letní sezónou ještě příjemně poloprázdná a nabízí mnoho možností k objevování.

Velikonoce slaví všechny věkové kategorie

Zejména děti ocení speciální velikonoční animační programy. Prohlédněte si nabídku velikonočních pobytů a vyberte pobyt, který si užijí i ti nejmenší. Ať už budou pod dozorem malovat kraslice, plést pomlázku či nahánět velikonočního zajíčka, bude jistě i pro ně pobyt pobyt o Velikonocích příjemným zpestřením a velkým zážitkem.

V případě, že se rozhodnete vyrazit na romantický pobyt bez dětí a nebo si chcete užít zasloužený odpočinek při některém ze seniorských programů, máte o Velikonocích z čeho vybírat. Vydejte se třeba do pohodové Třeboně, romantické Lednice nebo na Vysočinu.

S výběrem pobytu na Velikonoce se s důvěrou můžete obrátit na rezervační portál Spa.cz, kde najdete pestrý výběr wellness pobytů pro každou příležitost.