S extra robustní podešví

Tyhle boty vyniknou nejlépe v kontrastu s užšími kalhotami, legínami nebo rovnou nohama v punčocháčích. Máte-li dost odvahy, obujte je třeba k volánkových šatům po kotníky nebo plisované sukni. Traktorová podrážka přitom není jen na efekt, ale právě když napadne první sněhový poprašek, nebude vám to tak klouzat. Nosí se rovná podešev i různé varianty bytelných podpatků. Můžete si vybrat kozačky kotníkové, do půli lýtek nebo vysoké až pod kolena.

Čtěte také

Šaty, Monsoon

Čtěte také

Šaty, které zalichotí každé postavě. Na věku nesejde ani v délce sukně

Zimní verze tenisek

Tenisky jsou fenoménem dnešní doby, tak proč si je neužít i v zimě? Renomované značky i ty méně známé přichází se zateplenými teniskami, ať už přímo s vnitřním kožíškem, nebo membránou. Důležitý je především svrchní materiál, který bývá rovnou pogumovaný nebo mívá jinou úpravu nepropouštějící vodu. Oblíbené jsou také celokožené tenisky v různých barevných obměnách.

Čtěte také

Roláky jsou příjemné a pohodlné

Čtěte také

Milujeme roláky. Hlavně ty přízové nemají chybu, stačí je umět kombinovat

Šněrovací kozačky

Ani klasickým kozačkám se šněrování nevyhýbá. Ty vysoké mívají ke šněrování přidaný ještě postranní zip, aby se vám do nich jednoduše vklouzlo a abyste se nemusela do bot složitě utahovat. Moderní jsou kozačky s látkovou vsadkou a s dírkami lemovanými odlišnou barvou, jde o drobný detail, který dodá běžné botě šmrnc.

Čtěte také

Dopřejte si pohodlí, ale dejte tomu trochu stylu

Čtěte také

Pyžamový den: V těchto modelech budete mít styl i v domácím oblečení

Pohorky do města

Dlouho byla tahle verze bot do města tabu. Nejdříve si srdce dívek a žen získaly typické farmářky, které je možné kombinovat i s umělými kožíšky nebo flaušovými kabáty, později se v městské džungli začaly objevovat i variace na klasické pohorky i přes odpor módních guru. Ty se s oblečením kombinují do jisté míry podobným způsobem jako klasické tenisky – snesou dlouhou sukni, vlněný kabát, péřovky, ale i džíny a teplákové kalhoty.

Čtěte také

Pod maskou pleť přichází o kyslík

Čtěte také

Syndrom „mask-ne“ způsobuje rouška. Jak se projevuje a jak mu předcházet