Přibrala jste a nesedí vám spodní prádlo? Vyměňte ho za větší a rafinovanější

Jitka Musilová | 26. 10. 2021
Spodní kalhotky, Astratex, 589 Kč
Podprsenka, Astratex, 549 Kč
Spodní kalhotky, 699 Kč

Některé z nás mají „festovní“ figuru od narození a bojují s tím více či méně úspěšně celý život. Některým se postava změnila po porodu, těm šťastnějším až s přibývajícím věkem. A pak tu máme sezónní výkyvy, zpravidla krátkodobě po Vánocích, dovolené nebo delší nemoci. Někdy se nám nová, vyšší váha nepodaří úplně shodit, ale to neznamená, že bychom se měly přestat mít rády.  

V případě spodního prádla je opravdu nemožné čekat, až zhubneme, a mezitím se pokoušet nosit podprsenky a kalhotky o několik čísel menší. Není horší pohled než na prsa přepůlená zařezávající se podprsenkou nebo na břicho, kde se rýsují napjaté gumičky minikalhotek a pod sukní nebo kalhotami jsou patrné tukové pneumatiky.

Kalhoty s laclem jen pro mladé? Kdepak, nějaké to kilo se v nich ztratí
Krása

Kalhoty s laclem jen pro mladé? Kdepak, nějaké to kilo se v nich ztratí

Jakou podprsenku vybrat, když se vám trochu zvětšil objem?

Pro prsa od velikosti D a výše vybírejte podprsenky s hladkými tence vyztuženými košíčky, případně ty s košíčky částečně vyztuženými koši, které mají pevnější látku v dolní části a v horní části třeba elastickou krajku. Fungovat bude i zmenšující podprsenka nebo nevyztužené a s kosticemi s flexi zakončením. Flexi kostice se přizpůsobí tvaru velkých prsou a tlakům z tukových vrás či přiléhajících paží a nemohou tak vzniknout sebemenší odřeniny.

Modré linky jsou po letech zase v kurzu! Noste je jako princezna Diana
Krása

Modré linky jsou po letech zase v kurzu! Noste je jako princezna Diana

Čím širší, tím lepší

Zásadní je také šířka ramínek, vybírejte si podprsenky s ramínky co nejširšími. Volte modely s pevným středem, to je to místo, které spojuje oba košíčky. Pevný střed drží velká prsa na hrudním koši, ta „neutíkají“ do podpaží, formuje je do svůdného dekoltu a dává jim tvar. Vybírejte si podprsenky se zapínánímm vzadu a minimálně na tři háčky, s širším obvodem a s bočními kosticemi v obvodu. Taková podprsenka udrží vaše prsa na místě.

Zmizel vám pas? Naučte se ho zvýraznit pomocí pásku jako Diane Keaton
Krása

Zmizel vám pas? Naučte se ho zvýraznit pomocí pásku jako Diane Keaton

Zaměřeno na kalhotky

Pokud jste trošku přibrala, vsaďte na kalhotky klasického střihu, sedět vám budou také panty s vyššími boky nebo kalhotky s légou v nohavičkách, ne s gumičkami. Máte-li jako boubelka silná stehna, zvolte kalhotky s dlouhou nohavičkou, aby se vám o sebe nedřela stehna. Perfektní je také zcela bezešvé prádlo. Naopak bokové kalhotky a brazilky zbytečně zdůrazní převislé špeky na břichu a na bocích.

Jaké sako si pořídit po padesátce? Lehce projmuté a pod zadek
Krása

Jaké sako si pořídit po padesátce? Lehce projmuté a pod zadek

Staňte se modelkou! I s konfekční velikostí 50

Triola vyhlásila na říjen casting – hledá modelky z řad svých zákaznic a fanynek. Možná si říkáte: „Škoda že nemám míry 90/60/90. Hned bych se přihlásila!” Tyto míry však nejsou pro českého výrobce prádla důležité – hledá ženy všech tvarů a typů postav, klidně i slovanské Venuše.

Je dobře známo, že Triola se specializuje na podprsenky pro plné ženské křivky. Takže prvním požadavkem na budoucí modelky je, aby se pyšnily velikostí prsou D a klidně i většími. A ideálně měly konfekční velikost od 36 do 50. Také musí mít minimálně 18 let a chuť hrdě ukázat svou krásu ostatním.

Přihlášky: https://www.triola.cz/magazin/366_triola-casting-stanete-se-prave-vy-novou-tvar

Tagy kalhotky podprsenka prsa Vánoce