Kostým, klobouk, lodičky

Pokrývky hlavy k bontonu patří. Diana se musela za své éry účastnit mnoha společenských událostí, které klobouk vyžadovaly. Nosila klasiku i originalitu.

Vždy perfektní

Princezna Diana reprezentovala královskou rodinu s grácií a šarmem a její kostýmky se proslavily na celém světě. Milovala ty od Chanelu a k nim nosila nejčastěji kabelky od Diora a lodičky Jimmy Choo.

Čtěte také

Spodní prádlo pro baculky

Čtěte také

Spodní prádlo pro baculky. Poznáte svoji správnou velikost?

Stylová a jedinečná

Styl Jackie Kennedy byl pro Dianu typický. Třeba sladce růžovým kostýmem od Versaceho vzdala své módní inspirátorce hold při návštěvě vojenských kasáren v roce 1995. 

Večerní

Pokud šlo o večerní koktejlky, Diana se přikláněla k sexy minimalismu, který v jejím šatníku reprezentoval především módní dům Versace. Zálibu v saténu a modré ukazuje výrazná róba na jedno rameno, šaty sladila se stejně barevnou kabelkou a botami a oblékla je při návštěvě Austrálie v roce 1996. Šaty z hedvábného sametu od Victora Edelsteina Diana oblékla v roce 1985 a zatančila si v nich v Bílém domě s Johnem Travoltou. Prodaly se na aukci v Torontu za 800 tisíc kanadských dolarů.

Čtěte také

Slavný tanec princezny Diany a Johna Travolty

Čtěte také

Princezna Diana. Zatančila si s Travoltou, šaty poslala dál a zlobila královnu

Odbojná

Slavné „malé černé“ od Christiny Stambolian si Diana vzala na párty magazínu Vanity Fair v den, kdy se její manžel v televizi doznal k nevěře. Šaty daly vzniknout pojmu „revenge dress“, tedy šaty, díky kterým se můžete pomstít za rozchod. Diana odhalila celý dekolt i sexy dlouhé nohy v černých silonkách, vše dotáhla několikařadovým perlovým náhrdelníkem s obrovským safírem a rudou manikúrou, čímž veřejně sabotovala královský protokol.

ZDROJ: časopis Vlasta

Čtěte také

Seriál Koruna (2016-), Emma Corrin

Čtěte také

Princezna Diana ve filmech a seriálech: Kdo ji zvládl zahrát nejlépe?

Čtěte také

Princezna Diana

Čtěte také

Modré linky jsou po letech zase v kurzu! Noste je jako princezna Diana

Čtěte také

Černé džíny a modrá džíska

Čtěte také

Černé kalhoty. Zkuste je čtyřikrát jinak! Do šatníku to je sázka na jistotu