Dnešní ležérní móda mě hrozně baví. Ano, může za to fakt, že jsem za první korona krize (na svoje poměry) dost výrazně přibrala. Kdybych to kdykoli předtím nechala dojít do takové fáze, což se mi upřímně nikdy nestalo, okamžitě nasazuju přísnou dietu. Ale dneska? Užívám si home office v oblečení, kde se rozdíl mezi pyžamem, teplákovkou a domácím úborem nenávratně maže. A je mi fajn!

na doma Zdroj: Prshots.com

Čtěte také

Podzimní kolekce módních značek se soustředí na pohodlné oblečení

Čtěte také

Doba covidová, doba tepláková. V kterých můžete i ven a které si nechte na doma

Minimalistický úplet

Elegantní a pohodlný, příjemný na dotek a přitom nepůsobí ani za mák lacině. V úpletových domácích oblecích se budete cítit skvěle. Můžete si koupit celý set nebo zkombinovat kalhoty, top a nohavice v barvách, které k sobě ladí. Fantazii se meze nekladou, jde hlavně o to, aby vám bylo doma komfortně. Nic vás nesmí škrtit, tlačit, pnout nebo kousat.

na doma Zdroj: Prshots.com

Čtěte také

Kromě tvaru řešte také mariál

Čtěte také

Spodní kalhotky: Jaký tvar prospěje vaší postavě. A kdy zvolit stahovací?

Kombinujte

Ke kamaším můžete obléknout pánské bavlněné tričko, sama jsem si letos pořídila čtyři velikosti XXXL, v klasické černé a bílé barvě. Důležitá je právě kvalita materiálu, ideálně bez jakýchkoli umělých příměsí. Tahle velká trika nemusí nutně držet tvar, ale nesmíte se v nich potit či jinak strádat. Ale hodí se i dlouhá tunika, jemný svetřík s netopýřími rukávy nebo kimono.

na doma Zdroj: Prshots.com

Čtěte také

Černý rolák je stejně jako černé triko základem šatníku

Čtěte také

Minimalismus: Vyházejte staré věci a pořiďte si 5 kvalitních kousků jako základ

Šaty na doma

Jsou naprosto báječné… Hlavně ty úpletové nemají chybu, budete se v nich cítit jako zabalená v plédu nebo heboučkém přehozu na postel. A co víc, když přijde nečekaná návštěva, jste vlastně okamžitě připravená nosit na stůl. Bez převlékání.

na doma Zdroj: F&F

Čtěte také

Obrázek Vlasta.cz

Čtěte také

Zkuste to také: Jak jsem se odnaučila bát zrcadla