Nejdůležitější je samozřejmě podprsenka. Spousta žen nosí špatnou velikost, některé si dokonce schválně vyberou menší, protože mají pocit, že v menší podprsence působí dekolt plně. Ale je to nesmysl, prsa nevzhledně přetékají přes zaříznuté okraje podprsenky.

Push-up zvedne prsa

Plnější ňadra vám zajistí podprsenka s push-up efektem. Ta dokáže ňadra zvětšit, vytvarovat a vytvořit mezi nimi přitažlivý žlábek. Po zakulaceném tvaru prsou touží snad každá žena a pomocí podprsenky „bardotky“ je možné tento tvar docílit. Speciální střih podprsenky ňadra podpírá zespodu, tlačí je nahoru a docílí tak záviděníhodný dekolt. Hladké košíčky ňadra smyslně zakulatí, díky této podprsence na sebe strhnete pozornost i s „jedničkami“.

Řasení, šněrování a ozdoby

Výběr podprsenky jste zvládla a teď přichází čas se na topy, halenky a šaty. Pomyslnému zvětšení objemu prsou pomůžou nabírané topy, metalické materiály nebo jakékoliv zdobení v oblasti výstřihu, ať už se jedná o štrasové ozdoby, kanýrky, třásně, výšivky nebo jiné aplikace. Úplně stejnou službu udělají kousky s dekorativním šněrováním, které se váže pod prsy. Aby prsa opravdu vynikla, je dobré nechat zbytek oblečení v čistých liniích. Pomůže i zvýraznění pasu nebo zastrčení topu do kalhot nebo sukně.

Čtěte také

Cameron Diaz

Čtěte také

Letní účesy, které vás omladí. Inspirujte se slavnými kráskami

Světlé barvy fungují

Při optickém zvětšení dekoltu hrají důležitou roli barvy, ty tmavší zeštíhlují postavu, takže v oblasti prsou volte spíše světlejší odstíny, vyzkoušejte třeba tóny růžové či bílé. Pestrobarevný výstřih přitáhne a upoutá veškerou pozornost, stejně jako výrazný vzor.

5 výstřihů, které vám vylepší dekolt

1. Do véčka

Výstřih do véčka sluší plnoštíhlým ženám s širšími rameny a s hranatým nebo kulatým obličejem. Dokáže opticky rozšířit ramena a spolu s push-up podprsenkou zvýrazní ženské přednosti.

2. Kulatý

Sluší ženám s menším poprsím, úzkými rameny a delším krkem. Dokáže křivky opticky zaoblit a v kombinaci s nabíráním těsně pod prsy pomůže k plným ženským křivkám i těm méně obdařeným.

3. Loďkový

Lodičkový výstřih kopíruje klíční kosti a lichotí ženám s dlouhou šíjí a užšími rameny. Sluší štíhlému a oválnému obličeji a je vlastně hodně univerzální. Y

4. Hranatý

Máte-li širší ramena a větší prsa, sáhněte po něm, vaše ramena i prsa budou působit drobnější. Zároveň sluší kulatému a oválnému obličeji, v kontrastu se zaoblenými konturami obličeje krásně vynikne.

5. Ke krku

Chce to labutí šíji, tedy delší krk. Ženám se silnějším kratším krkem a širokými rameny top ke krku slušet nebude. Navíc vyzdvihne kontury obličeje, třeba vystouplé lícní kosti a paradoxně vypadá hodně sexy.

Zdroj: Vlasta.cz