Šatník Jennifer Aniston: Miluje mini, pouzdrové šaty a ulítává na kloboucích

Jitka Musilová | 14. 10. 2022
Jennifer Aniston na "The Morning Show" v Los Angeles, 2022
Jennifer Aniston na Dni Kalifornie v Los Angeles, 2018
Herečka Jennifer Aniston se zúčastnila 72. výročního udílení Zlatých glóbů v hotelu Beverly Hilton, 2015

Herečka, producentka a režisérka Jennifer Aniston snad vůbec nestárne. Představitelka oblíbené a tak trochu praštěné Rachel z kultovního seriálu Přátelé nosí již léta stejný účes, který kopíruje spousta žen a dívek na celém světě, a ve svých 53 letech je pořád štíhlá jako proutek.

Zdroj: Youtube

O Jennifer Aniston se dá bez skrupulí říct, že je pro mnohé zosobněním stylu a elegance. Její nenápadné módní kreace, ať už na červeném koberci, u příležitosti různých premiér, nebo v soukromí, nejsou nikdy příliš okázalé, ale přitom maximálně stylové. Jennifer je prototypem módní ikony, na které lze opravdu demonstrovat, že pořekadlo „méně je někdy více“ v reálném světě funguje.

Nic moc okázalého

Třiapadesátiletá sympatická herečka dává ve svém volném čase přednost hlavně pohodlí a na šaty a vysoké podpatky si tato 164 centimetrů vysoká kráska příliš nepotrpí. Na snímcích paparazzi ji nejčastěji vidíme v širších džínách, bílém basic tričku a sáčku v neutrálních přírodních tónech. Občas zabrousí do rockovějšího stylu a oblékne si kožený křivák nebo bombera. K takto minimalistickému outfitu většinou obuje nízké kozačky, tenisky nebo žabky.

Jak vrstvit oblečení: Základní kousky, co nevyjdou z módy, správně kombinujte
Krása

Jak vrstvit oblečení: Základní kousky, co nevyjdou z módy, správně kombinujte

Ulítává na kloboucích

Jennifer Aniston v soukromí upřednostňuje neutrální barevné odstíny, jejímu šatníku dominují barvy jako šedá, černá, khaki, bílá a modrá. Tyhle barevné tóny lze mezi sebou skvěle kombinovat, což se herečce daří. Sluší jí to samozřejmě i proto, že je krásně štíhlá a vždy perfektně upravená – ať už se zaměříme na make-up, nebo účes, Jennifer nenechává nic náhodě. Co se týče doplňků, i v tomto směru se drží zpátky. V civilu nosí jednoduché přívěsky, prstýnky a nejdominantnějším doplňkem bývá klobouk. Ten krásná herečka nasazuje na hlavu často, ujíždí na kloboucích s širokou krempou.

Dokonalá každým coulem

Na první pohled to vypadá, že si Jennifer Aniston s módou příliš hlavu neláme, ale to je právě ten fígl a umění některých celebrit. Ve výsledku je její oblečení dokonalé, všechny kousky samozřejmě značkové, ale bez zbytečné teatrálnosti. Na módní výkřiky ji příliš neužije, sází na osvědčenou klasiku a kvalitu.

Jedovatá krása: Radioaktivní lázně, tekuté zlato v pití a místo pudru směs olova
Krása

Jedovatá krása: Radioaktivní lázně, tekuté zlato v pití a místo pudru směs olova

Sexy figura

Na červeném koberci můžeme herečku vídat v modelech, ve kterých dává na odiv svoji super štíhlou postavu. Miluje pouzdrové šaty ve všech variantách, hluboké výstřihy nebo korzetové živůtky a krátké sukně. Nemá problém ani po padesátce dát na odiv výstavní nohy, minidélky jsou její vášní. Když si oblékne velkou večerní, většinou jde stejně o uplé dlouhé šaty s výrazným rozparkem nebo sexy overal.

Barevné ladění společenských outfitů se od těch volnočasových trochu liší, občas jsme ji mohli vidět třeba v rudých nebo sytě zelených šatech, ačkoli i v jejím společenském šatníku převládají tóny světle modré, světlounce béžové nebo černé. Jennifer je zkrátka pořád kočka, která má styl!

Zdroj: www.vlasta.cz Profimedia

Delší spánek i sezónní potraviny. 4 důvody, proč je podzim na hubnutí ideální
Hubnutí

Delší spánek i sezónní potraviny. 4 důvody, proč je podzim na hubnutí ideální

Charisma místo vzhledu! Zapomeňte na Brada Pitta, tady je sexy 10 (ne) krasavců
Krása

Charisma místo vzhledu! Zapomeňte na Brada Pitta, tady je sexy 10 (ne) krasavců

Návrat mužů k sukním. Nebylo by to zas až tak neobvyklé
Krása

Návrat mužů k sukním. Nebylo by to zas až tak neobvyklé

Tagy herec Jennifer Anistonová klobouk oblečení PROFIMEDIA s.r.o.