Dělí vás od vysněných křivek pár kilo, které ne a ne shodit? Tvrdě na sobě dřete v posilovně nebo při on-line domácím kurzu, ale stále to není do uplých šatů ono? Pořiďte si stahovací prádlo a nestyďte se za malou lest. Užijte si sexy modýlky bez nutného zatahování břicha a popotahování obyčejných kalhotek tu sem, tu tam.

Na večírek i běžné nošení

„Stahovací prádlo si pořizují ženy, které čeká nějaký důležitý večírek, ale velmi často se na nás obrací budoucí nevěsty nebo čerstvé maminky pro stáhnutí bříška. Tento typ prádla je však dnes už tak hezký, pohodlný a designově propracovaný, že je velmi snadné si na něj zvyknout a s chutí ho nosit do práce klidně každý den a o víkendu třeba i pod džíny,“ říká brafitterka Zdeňka Sahulová.

Časy se mění

Dnes už existuje mnoho druhů prádla, u kterého byste na první dobrou nepoznala, že má také stahovací funkci. „Některé vybrané typy kalhotek dokážou jemně stáhnout bříško, pas a boky, přitom jsou na spodní části bavlněné a příjemné i na denní nošení,“ říká stylistka Markéta E. Na zvýšený pas jsme si už zvykli i v případě svrchních kousků, naštěstí je zase v módě a plní dokonale i stahovací funkci. Takže vyvýšené spodní kalhotky nejsou retro, ale ultra moderní výdobytek doby. „Pokud preferujete intenzivnější stažení a pevnější břicho i boky, můžete si ke kalhotkám obléknout i nějaký korzet, který vám díky pružným kosticím pomůže vytvarovat postavu do tvaru přesýpacích hodin,“ dodává Markéta.

Čtěte také

Zácpa

Čtěte také

Trápí vás zácpa? Pozor na projímadla! 3 tipy, jak s ní zatočit přírodní cestou

Noste neviditelné body

Kvalitní stahovací body můžete nosit klidně i pod otevřené sako místo topu. Existují typy s odepínacími ramínky nebo naopak se zdobeným výstřihem, takže pod rozeplými šaty vypadají jako luxusní top, přitom plní stahovací funkci na výbornou. „Odepínací ramínka se hodí hlavně v létě, kdy si oblékáte šaty s tenoučkými ramínky, holými zády, hlubokými výstřihy nebo spadlé z ramen. Navíc je takové body téměř neviditelné a vy můžete budit dojem, že máte figuru naprosto dokonalou, když si můžete vzít odhalené šaty bez spodního prádla,“ vyzdvihuje kvalitu odepínacích ramínek módní návrhářka Klára Klempířová.

Důležité je tedy vybrat správnou barvu, nejlepší službu vám prokáže spodní prádlo barvy tělové, kde není třeba cokoli řešit. „Velmi oblíbené jsou také kompletní stahovací šaty, které dokáží vyřešit v podstatě všechny problematické partie najednou a které krásně vytvarují postavu. Zároveň totiž uhladí kůži, ale třeba i švy spodního prádla, které pak pod upnutými šaty neprosvítá,“ přidává svůj tip Zdeňka Sahulová.

Čtěte také

Kváskový chleba je nejlepší

Čtěte také

Můžu jíst chleba a zároveň hubnout? Ano, pokud jíte ten správný

Muži a stahovací prádlo? Proč ne?

Výhody stahovacího prádla si už užívají i muži. Nevěříte? V obchodech seženete pro svého parťáka hned několik typů stahovacích triček a nátělníků v základních barvách. Nechybí samozřejmě tělová, ideální volba třeba do společnosti pod bílou košili. Tabu nejsou ani pánské stahovací boxerky, které pomůžou nesportovním typům zeštíhlit opticky břicho a zpevnit boky a zadek.

Zdroj: www.vlasta.cz, Klára Klempířová, Astratex, Youtube.com

Čtěte také

Netradičních rodin přibývá

Čtěte také

Muži ztrácí své místo, netradiční rodiny mají zelenou a rozvody? Řešení na vše!

Čtěte také

Kvůli covidu trpí řada lidí úzkostmi

Čtěte také

Covid a válka znásobily úzkosti lidí. Klidně plačte, ale ve svém životě fungujte

Čtěte také

Portugalsko

Čtěte také

Zakončete léto v Portugalsku. Země se pyšní „turistickým Oscarem“!