Styl podle hvězdy ze Slunečné: Iva Hüttnerová slaví v prosinci 73 let

Jitka Musilová | 9. 12. 2021
V rámci garden party Petra Jandy ve stylu colour dodržela Iva Hüttnerová dress code a slušelo jí to mimořádně. V národní kombinaci červená, modrá, bílá byla dokonalá.
Na představení podzimních novinek televize Prima přišla Iva ve vzdušné puntíkaté halence, bílých kalhotách a oblíbených teniskách. Kabelka s hadím vzorem se s puntíky překvapivě netloukla.
Tenhle styl Ivě vyloženě sedí. Světlý kabát s ohrnutými rukávy, tenisky a dokonalá kabelka tón v tónu bodují.

Herečka, moderátorka a naivní malířka Iva Hüttnerová slaví v prosinci 2021 překrásných 73 let! Hvězda divácky úspěšného seriálu Slunečná jako by svoji poslední roli nehrála, ale žila. Klidná bylinkářka a kuchařka Běta, která má srdce na pravém místě, koresponduje s povahou herečky dokonale. My si dnes chceme posvítit na oblečení, které Iva obléká v civilu a v němž se cítí dobře.

Naivní malířka

Veškeré rozhovory s Ivou se stočí na téma malování naivních obrázků, sbírání starých předmětů a péči o zahradu. Aby ne, herečka je svými koníčky proslulá, i když co se týče malování, zde se jedná o regulérní a i ve světě uznávanou tvorbu. Malovat začala v prvním angažmá v Karlových Varech, kde měla v roce 1974 i první výstavu. Dodnes realizovala na 200 autorských výstav v Čechách, na Moravě, na Slovensku, ve Stockholmu či v New Yorku.

Co se týče jejího hereckého angažmá, hrála v Divadle Na Okraji, Pod Palmovkou, Divadle Josefa Dvořáka a Na Fidlovačce. A protože je Iva velmi kreativní, navrhovala i kostýmy, jevištní dekorace a plakáty pro různá divadla a televizní pořady. Šest let moderovala a autorsky vytvářela pořad Domácí Štěstí v České televizi a několik roků pořad Barvy života speciál. V posledních letech hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě a v již zmiňované Slunečné.

Dagmar Havlová (68): Inspirujte se elegantním šatníkem bývalé první dámy
Krása

Dagmar Havlová (68): Inspirujte se elegantním šatníkem bývalé první dámy

Na babičkovské kousky zapomeňte

Přestože má herečka Iva Hüttnerová ráda „staré dobré časy“ a je sběratelkou starých předmětů a domácích textilií, na jejím stylu oblékání to není znát. Naopak, herečka umí překvapit velmi mladistvými outfity, za což si zaslouží ve svém věku obdiv. Co se ovšem léta nemění, je její typický účes. Blonďaté delší mikádo, většinou trochu krepaté, a prostříhaná ofinka, to je zkrátka Iva, jak ji léta známe.

Výzkum: V jakém věku mají ženy nejlepší sex? Věk roli nehraje
Vztahy

Výzkum: V jakém věku mají ženy nejlepší sex? Věk roli nehraje

Tenisky to jistí

Poslední dobou Ivu vídáme v bílých teniskách, kalhotách nad kotníky a volnějším topu nebo tunice, přes které mívá přehozený kardigan nebo lehký kabát rovného střihu. Nikdy jí nechybí výraznější kabelka v kontrastním provedení, která celý ležérní outfit umí podtrhnout. Rozhodně tedy nečekejte Bětu v domácích šatech a zástěře, Iva Hüttnerová to s módou umí a my ji směle řadíme mezi herečky, jejichž vytříbeným vkusem, a tím pádem i stylem se můžete bez obav inspirovat.

Jak nosit dlouhý prošívaný kabát a nevypadat jako kulička? Kombinujte délky!
Krása

Jak nosit dlouhý prošívaný kabát a nevypadat jako kulička? Kombinujte délky!

Tagy Česká televize Česko Divadlo na okraji herec Iva Hüttnerová Josef Dvořák New York Slovensko Slunečná Stockholm