Styl podle hvězd: Herečka Eliška Balzerová ráda nosí kalhoty a sází na detaily

Jitka Musilová | 28. 12. 2021
Na premiéru filmu Příliš osobní známost dorazila Eliška Balzerová v tmavě modrých dvouvrstvých pouzdrových šatech asymetrického střihu. Šaty s kontrastně lemovaným výstřihem a rukávy v délce dlaň nad kolena ji velmi slušely.
Na zahájení 26. ročníku MFF v Praze v březnu 2019 zvolila Eliška Balzerová tradiční kombinaci black & white. Střih svrchníku dal vyniknout štíhlým nohám a spadlý rolák působil velmi ležérně a přitom vkusně.
Na premiéře hry Malý princ herečka sladila výraznou kostkovanou sukni s manželovým sakem i vlastním svetříkem, pod který si oblékla jeden ze svých oblíbených roláků. Celek vyšperkovala pomocí náhrdelníku a kabelky s řetízkem.

Zraje jako víno! Herečka Eliška Balzerová (72), populární doktorka Čeňková ze seriálu Nemocnice na kraji města a jedna z nejobsazovanějších divadelních i filmových hereček, může být inspirací pro všechny ženy, které oslavily sedmdesátku. Je v té nejlepší kondici, vždy perfektně oblečená a šmrncovní.

Eliška je stálicí naší divadelní i filmové scény. K životu přistupuje s nadhledem, je stále dobře naladěná a smysl pro humor sdílí už 47 let se svým báječným manželem. Energie z ní doslova čiší a šťastná je se svojí velkou rodinou, se kterou sdílí jeden vícegenerační dům. Jak sama říká, umět se zasmát sám sobě je ten nejlepší lék na chmury.

Potěšila fanoušky

Milým překvapením pro všechny její mužské fanoušky bylo nafocení velmi odvážných snímků ve věku, kdy se její vrstevnice halí do objemných plédů a dlouhých tunik. Eliška byla hodně sexy a tvůrcům se neotřelá propagace komedie Ženy v pokušení vyplatila, stejně jako obsazení role stárnoucí herečky právě skvělou Eliškou. Film měl obrovský úspěch a Eliška byla za roli Vilmy oceněna soškou Českého lva.

Znáte padesátnici Amandu Holden? Je stylová, nebojí se barev a miluje šaty!
Krása

Znáte padesátnici Amandu Holden? Je stylová, nebojí se barev a miluje šaty!

Ráda nosí kalhoty

Eliška si libuje v kalhotové módě. Často ji vídáme v černých cigaretových kalhotách s manžetou nebo puky, ke kterým obléká různé přízové svetříky, barevné tuniky a střízlivěji laděné košile v délce pod zadek. Příliš si nepotrpí na odhalování dekoltu, což v jejím věku rozhodně kvitujeme. Nosí oblíbené roláky, ať už uplé, nebo třeba ležérně spadlé a ohrnuté.

Stylová ofina podle herečky Halle Berry. Spolehlivě vás omladí!
Krása

Stylová ofina podle herečky Halle Berry. Spolehlivě vás omladí!

Sázka na detail

Dalším kouskem, který jí skvěle sedí, jsou pouzdrové šaty s nějakým zajímavým detailem. Sluší jí vrstvení materiálů, drobná asymetrie v rámci střihu, zajímavé prostřihy a řasení. Tzv. „voda“ v oblasti výstřihu, řasení na bocích nebo sámky v pase či v ramenou jsou v rámci střihu skvělou volbou. Zajímavým aspektem jsou také výrazné lemy rukávů. Několikrát jsme Elišku viděli také v kolové sukni do půli lýtek a topu zlehka kopírujícím křivky, což si může směle dovolit, protože na svůj věk vypadá úžasně a udržuje si krásnou postavu.

Rolák nesmí kousat, škrtit ani stahovat. Když to vychytáte, budete ho milovat
Krása

Rolák nesmí kousat, škrtit ani stahovat. Když to vychytáte, budete ho milovat

Umírněná barevná paleta

Z barev v jejím šatníku, alespoň tedy posouzeno zvenku podle fotek z akcí, převládá tmavomodrá, černá a bílá, nepohrdne ani přírodními tóny, jako je béžová, zelená, khaki a tmavě fialová. Ač se neřadí mezi módní ikony, které dnes a denně překvapují nějakou extravagancí, herečka Eliška Balzerová svými outfity nikdy nenudí.

Jak nosit dlouhý prošívaný kabát a nevypadat jako kulička? Kombinujte délky!
Krása

Jak nosit dlouhý prošívaný kabát a nevypadat jako kulička? Kombinujte délky!

Tagy Eliška Balzerová herec Nemocnice na kraji města