Styl podle hvězd: Zpívající herečka Bára Munzarová oslavila padesátku

Jitka Musilová | 6. 1. 2022
Na vyhlášení 26. ročníku Ceny Thálie v Národním divadle zazářila Bára Munzarová v lesklých šatech se zajímavě řešeným živůtkem. Odhalená ramena a transparentní materiál si může herečka se svojí velmi ští
Na tiskovou konferenci k Cenám Thálie dorazila herečka v dlouhých, pro ni možná trochu netypických černých pouzdrových šatech, ležérní vzhled umocnila rukami zastrčenými v hlubokých kapsách.
Při příležitosti znovuuvedení muzikálu Addams Family se v pražském Music clubu Theatro objevila Bára Munzarová v roztomilých dívčích šatech s průsvitnými rukávy a krajkovým lemem. K nim natáhla kozačky vysoko nad kolena.

Činoherní herečka Bára Munzarová oslavila pár dní před sklonkem roku 2021 krásných 50! Dcera Jany Hlaváčové (83) a Luďka Munzara (†85) se v médiích příliš neprezentuje, proto ani nebývá objektem hodnocení internetové módní policie. Podívejte se na pár fotografií z poslední doby, jak to Báře těsně před padesátkou sluší.

Paní učitelka

Zpívající herečka Bára Munzarová si ke své profesi přibrala začátkem tohoto roku další – začala vyučovat na muzikálovém a popovém oddělení Pražské konzervatoře. V době, kdy je kultura závislá na různých opatřeních souvisejících s pandemií, a tudíž jde o velmi nejistý obor, se hercům pracovní nabídky moc nehrnou, takže říkat ne novým výzvám je velmi těžké. Bývalá hvězda Ordinace v růžové zahradě tedy na nabídku vyučovat kývla rychle a podle svých slov vůbec nelituje.

Styl podle hvězd: Herečka Eliška Balzerová ráda nosí kalhoty a sází na detaily
Krása

Styl podle hvězd: Herečka Eliška Balzerová ráda nosí kalhoty a sází na detaily

Poděděný talent

Bára zdědila po svých rodičích herecké nadání, po otci Luďku Munzarovi i vášeň pro automobily a motorky. Ostatně vždycky tíhla ke sportu. Další velkou láskou české herečky je potápění. Bára zkrátka miluje výzvy a adrenalin. A kde můžete herečku vidět na prknech, která znamenají svět? V současné době Bára hraje a zpívá v muzikálu Láska je láska v divadle Lucie Bílé a v Karlínském divadle v muzikálu The Addams Family.

Čepici s bambulí se nebojte nasadit i v padesáti. Nebo ji vyměňte za debilku
Krása

Čepici s bambulí se nebojte nasadit i v padesáti. Nebo ji vyměňte za debilku

A jak to má Bára s módou?

Když už se poštěstí potkat Báru Munzarovou ve společnosti, většinou to bývá na premiérách filmů nebo při vyhlašování různých cen. A nikdy není vidět bez své rodiny – současného manžela a herce Martina Trnavského a překrásné dcery Anny Dvořákové, kterou má s prvním manželem Jiřím Dvořákem. Bára nemá nějak extra vyhraněný styl, při výběru velké večerní sází na jednoduché střihové linie, které dají vyniknout její štíhlé postavě. Občas ji můžete vidět zahalenou od hlavy až po paty v černé, i když to je spíše výjimka. V civilu Bára miluje barvy, kratší sukně či tuniky a také dlouhé přívěsky. Obléká se na pohodu, ostatně taková Bára Munzarová je.

Rolák nesmí kousat, škrtit ani stahovat. Když to vychytáte, budete ho milovat
Krása

Rolák nesmí kousat, škrtit ani stahovat. Když to vychytáte, budete ho milovat

Tagy Anna Dvořáková Barbora Munzarová herec Jana Hlaváčová Jiří Dvořák Lucie Bílá Luděk Munzar Martin Trnavský Pražská konzervatoř