Jennifer Lopez bychom padesátku nehádali.

Tajemství dokonalé pleti padesátnice jennifer lopez? zkuste ledové masáže

Přestože Jennifer Lopez před dvěma lety oslavila už padesátku, na její pleti bychom výraznější vrásky hledali marně. Jak to jen dělá? Podle zpěvačky, která se nedávno už podruhé zasnoubila se svojí dávnou láskou Benem Affleckem, je údajný fígl v ledových masážích obličeje, které zklidňují podráždění a začervenání kůže a okysličují pleťové buňky. Zkuste je také! Stačí sáhnout do mrazáku.

Slavná kráska a majitelka legendárního pozadí, které má dokonce pojištěné na horentní sumu, si nejvíce oblíbila masáže prováděné speciálními ledovými koulemi. Takzvaný „skin-acing“ však zvládnete i pomocí obyčejné kostky ledu. Ledové masáže nejen zpevňují a vypínají pleť, ale také výborně působí na oteklé oči po probdělé noci, případně jsou vhodné místo podkladové báze pod make-up, který pak k pleti krásně přilne. Ledovat můžete ráno, večer, zkrátka kdykoli vás napadne. Na téhle jednoduché a finančně nenáročné péči si dlouhá léta ujíždí i topmodelka Kate Moss.

Čtěte také

Cate Blanchett je velmi krásná

Čtěte také

Filmová královna Alžběta Cate Blanchett slaví třiapadesát! Kam dala vrásky?

Jennifer Lopez však k mladistvému vzhledu určitě pomáhá i láska. Zpěvačka je zamilovaná až po uši, září na míle daleko a nedávno se dokonce zasnoubila. Jejím vyvoleným se už podruhé stal staronový přítel Ben Affleck, se kterým randila před necelými dvaceti lety. I tenkrát byl pár zasnoubený, ke svatbě ale nedošlo. Jak se zdá, letos se dvojice rozhodla složit reparát a osudovou lásku konečně zpečetit.

Na společný život se těší tak moc, že intenzivně vybírají nové bydlo. Prohlédli si dům za 75 milionů dolarů v Bel Air a Beverly Hills, největší sídlo známého architekta Paula Williamse, a zavítali i do luxusní rezidence v Los Angeles v hodnotě 165 milionů dolarů. Komplex obsahuje 14 ložnic, 27 koupelen, bowlingovou dráhu, kino s promítacím sálem nebo obrovskou knihovnu. Nechybí zde ani bazén a lázně, fontány, tenisový kurt a další dvě sportovní hřiště. Že by právě tahle epesní a lehce přehnaná nemovitost nakonec u Bena s JLo vyhrála? A vlastně proč ne? Aktuálně nejsledovanější hollywoodský pár patří mezi malou hrstku vyvolených, kteří si takové sídlo mohou dovolit.

Zdroj: Profimedia.cz

Čtěte také

Jana Bernášková během pandemie prorazila i jako spisovatelka

Čtěte také

Jana Bernášková o dceři: Puberta je pro nás nejlepší období, jsme kámošky

Obrázek Vlasta.cz

Hollywoodské babičky, které zastavily čas. která z nich má nejvíce vnoučat?

Tyhle slavné babičky snad zastavily čas! Tipli byste, že některé z nich mají i tři vnoučata?  

Goldie Hawn (76)

Tahle americká herečka je skoro profesionální babičkou. Má celkem sedm vnoučat! Věk na to sice má, ale rozhodně na to nevypadá. Ke zpomalení stárnutí si sice pomohla několika estetickými zákroky, ale naštěstí to nijak nepřehnala. Kromě toho, že je jednou z nejvíce šik slavných babiček, se také může pyšnit tím, že má jeden z nejdelších hollywodských vztahů. S Kurtem Russellem už tvoří pár téměř čtyřicet let!

Instagram

Čtěte také

Iva Janžurová

Čtěte také

Iva Janžurová slaví 81! Připomeňte si s námi její role. Z jedné z nich vycouvala

Susan Sarandon (75)

Když hereččina dcera Eva poprvé otěhotněla, nechala se Susan slyšet, že se ještě jako babička necítí a že by byla ráda, kdyby ji tak její vnouče neoslovovalo. Měla pro něj alternativu „drahoušku“, v angličtině „honey“. Od té doby však uplynulo devět let a Susan je dnes dokonce trojnásobnou babičkou. A my věříme, že od svého přísného rozhodnutí už upustila a všechna vnoučata jí můžou říkat „babičko“. I když rozhodně můžeme potvrdit, že na babičku ani ve svých letech nevypadá!

Instagram

Čtěte také

Problémy s početím řeší spousta párů

Čtěte také

Děloha k pronájmu. Kdo vám v Česku odnosí dítě a co na to říkají zákony?

Jessica Lange (73)

Dvojnásobná babička se bezesporu řadí do party hereček, které po sedmdesátce přestaly stárnout. Stejně jako Goldie, tak i Jessica přiznává, že za svůj vzhled vděčí mimo jiné i několika omlazujícím procedurám, a dokonce i invazivním zákrokům. Vše ale pojala s mírou a naštěstí se nepromněnila ve voskovou figurínu jako některé její (mnohdy i výrazně mladší) herecké kolegyně. 

Jane Seymour (70)

Nestárnoucí doktorka Quinnová je už také babičkou, a to dokonce trojnásobnou. Se svými vnoučaty tráví co nejvíce času a velmi často se jejich fotkami také „chlubí“ na Instagramu. Za svůj vzhled prý nejvíce vděčí pravidelnému sportování a vyvážené stravě, na kterou dbá prakticky celý život. 

Instagram

Whoopi Goldberg (66)

A veselou trojku má „doma“ také představitelka Sestry v akci. A teď pozor, herečka je babičkou od svých 34 let! Její dcera Alex totiž otěhotněla už v 16 letech. Sečteno, podtrženo…nejstarší vnučce Whoopi Goldberg je aktuálně jen o dva roky méně než jí, když se stala babičkou. Zamotané, že? 

Instagram

Čtěte také

Cate Blanchett je velmi krásná

Čtěte také

Filmová královna Alžběta Cate Blanchett slaví třiapadesát! Kam dala vrásky?