Tajemství dokonalé pleti padesátnice Jennifer Lopez? Zkuste ledové masáže

Petra Šmídová | 20. 5. 2022
Jennifer Lopez bychom padesátku nehádali
Poznali byste zpěvačku bez make-upu?
JLo a Ben Affleck se dali po dvaceti letech opět dohromady a plánují společnou budoucnost

Přestože Jennifer Lopez před dvěma lety oslavila už padesátku, na její pleti bychom výraznější vrásky hledali marně. Jak to jen dělá? Podle zpěvačky, která se nedávno už podruhé zasnoubila se svojí dávnou láskou Benem Affleckem, je údajný fígl v ledových masážích obličeje, které zklidňují podráždění a začervenání kůže a okysličují pleťové buňky. Zkuste je také! Stačí sáhnout do mrazáku.

Slavná kráska a majitelka legendárního pozadí, které má dokonce pojištěné na horentní sumu, si nejvíce oblíbila masáže prováděné speciálními ledovými koulemi. Takzvaný „skin-acing“ však zvládnete i pomocí obyčejné kostky ledu. Ledové masáže nejen zpevňují a vypínají pleť, ale také výborně působí na oteklé oči po probdělé noci, případně jsou vhodné místo podkladové báze pod make-up, který pak k pleti krásně přilne. Ledovat můžete ráno, večer, zkrátka kdykoli vás napadne. Na téhle jednoduché a finančně nenáročné péči si dlouhá léta ujíždí i topmodelka Kate Moss.

Filmová královna Alžběta Cate Blanchett slaví třiapadesát! Kam dala vrásky?
Příběhy

Filmová královna Alžběta Cate Blanchett slaví třiapadesát! Kam dala vrásky?

Jennifer Lopez však k mladistvému vzhledu určitě pomáhá i láska. Zpěvačka je zamilovaná až po uši, září na míle daleko a nedávno se dokonce zasnoubila. Jejím vyvoleným se už podruhé stal staronový přítel Ben Affleck, se kterým randila před necelými dvaceti lety. I tenkrát byl pár zasnoubený, ke svatbě ale nedošlo. Jak se zdá, letos se dvojice rozhodla složit reparát a osudovou lásku konečně zpečetit.

Na společný život se těší tak moc, že intenzivně vybírají nové bydlo. Prohlédli si dům za 75 milionů dolarů v Bel Air a Beverly Hills, největší sídlo známého architekta Paula Williamse, a zavítali i do luxusní rezidence v Los Angeles v hodnotě 165 milionů dolarů. Komplex obsahuje 14 ložnic, 27 koupelen, bowlingovou dráhu, kino s promítacím sálem nebo obrovskou knihovnu. Nechybí zde ani bazén a lázně, fontány, tenisový kurt a další dvě sportovní hřiště. Že by právě tahle epesní a lehce přehnaná nemovitost nakonec u Bena s JLo vyhrála? A vlastně proč ne? Aktuálně nejsledovanější hollywoodský pár patří mezi malou hrstku vyvolených, kteří si takové sídlo mohou dovolit.

Zdroj: Profimedia.cz

Jana Bernášková o dceři: Puberta je pro nás nejlepší období, jsme kámošky
Vztahy

Jana Bernášková o dceři: Puberta je pro nás nejlepší období, jsme kámošky

Tagy Ben Affleck Jennifer Lopez Kate Moss láska Los Angeles masáž Paul Williams