Možná si řeknete, že XXL modelkou může být vlastně každá, jenže ani kypřejší tvary nejsou zadarmo. Také Ashley o své tělo dbá, sportuje, stravuje se zdravě. A svou popularitu si nezískala jen díky tomu, že párkrát zapózovala pro módní časopis a prošla se po přehlídkovém mole. Ashley dlouhé roky propaguje body pozitivitu a dodává odvahu všem ženám s kily navíc. 

Čtěte také

Jak sladit letní sukni s podzimním sakem

Čtěte také

Jak nosit letní kousky v zimě? Sukně i krátké kalhoty kombinujte s kozačkami!

Žena roku

Kromě toho bojuje také za omezení retuše v reklamních kampaních. Jedním z řady jejích počinů byly například fotky nové kolekce plavek Swimsuit for All, které sama navrhla. Snímky neprošly žádnou úpravou a na e-shop tak byly umístěny ve své syrové podobě. Jedině tak je to podle Ashley správně. Být totiž přirozená a svá je nejkrásnější – to je její motto. Ne nadarmo si tak zasloužila titul Žena roku od prestižního časopisu Glamour a také vlastní panenku Barbie. 

Čtěte také

Nová série seriálu Sex ve městě

Čtěte také

Sex ve městě je zpět! Jak vypadají hlavní hrdinky? A která odvážně nosí šediny?

Před dvěma lety se Ashley narodil první syn Isaac. Ashley tehdy sdílela na svém Instagramu fotky nejen z průběhu celého těhotenství, ale i po porodu. Nebála se odhalit před celým světem vytahanou kůži na břiše ani viditelné strie. Zveřejňovala snímky pořízené při kojení nebo odsávání mléka. Zkrátka ukazovala realitu. A ani během druhého těhotenství se rozhodně neschovává. Čeká dva chlapečky a obrovské těhotenské bříško vystavuje na svém profilu téměř denně. 

Podívejte se na její instagram zde: 

Druhé těhotenství přiznala v polovině července, takže pokud s oznámením celému světu čekala do uplynutí prvního trimestru, termín porodu je zřejmě v nejbližších dnech. Už teď se těšíme na nahlédnutí do modelčina života s třemi dětmi a držíme palce, aby vše proběhlo hladce. 

Čtěte také

Obrázek Vlasta.cz

Čtěte také

Znáte padesátnici Amandu Holden? Je stylová, nebojí se barev a miluje šaty!