Těhotná plus size modelka Ashley Graham: Jak vypadá před porodem dvojčat?

Andrea Machajdíková | 7. 1. 2022
I s velkým bříškem si užívá dovolenou
Modelka je zastánkyní kojení na veřejnosti
Těhotenství s dvojčaty si užívá

Světovou ikonou plus size modelingu, bojovnici za ženské křivky a brzy také trojnásobnou matku Ashley Graham (34) sleduje na Instagramu více než patnáct a půl milionu lidí, se kterými sdílí své profesní úspěchy, odvážné fotky i některé rodinné momenty. Podívejte se, jak jí to sluší těsně před porodem dvojčat. 

Možná si řeknete, že XXL modelkou může být vlastně každá, jenže ani kypřejší tvary nejsou zadarmo. Také Ashley o své tělo dbá, sportuje, stravuje se zdravě. A svou popularitu si nezískala jen díky tomu, že párkrát zapózovala pro módní časopis a prošla se po přehlídkovém mole. Ashley dlouhé roky propaguje body pozitivitu a dodává odvahu všem ženám s kily navíc.

Jak nosit letní kousky v zimě? Sukně i krátké kalhoty kombinujte s kozačkami!
Krása

Jak nosit letní kousky v zimě? Sukně i krátké kalhoty kombinujte s kozačkami!

Žena roku

Kromě toho bojuje také za omezení retuše v reklamních kampaních. Jedním z řady jejích počinů byly například fotky nové kolekce plavek Swimsuit for All, které sama navrhla. Snímky neprošly žádnou úpravou a na e-shop tak byly umístěny ve své syrové podobě. Jedině tak je to podle Ashley správně. Být totiž přirozená a svá je nejkrásnější – to je její motto. Ne nadarmo si tak zasloužila titul Žena roku od prestižního časopisu Glamour a také vlastní panenku Barbie.

Sex ve městě je zpět! Jak vypadají hlavní hrdinky? A která odvážně nosí šediny?
Krása

Sex ve městě je zpět! Jak vypadají hlavní hrdinky? A která odvážně nosí šediny?

Před dvěma lety se Ashley narodil první syn Isaac. Ashley tehdy sdílela na svém Instagramu fotky nejen z průběhu celého těhotenství, ale i po porodu. Nebála se odhalit před celým světem vytahanou kůži na břiše ani viditelné strie. Zveřejňovala snímky pořízené při kojení nebo odsávání mléka. Zkrátka ukazovala realitu. A ani během druhého těhotenství se rozhodně neschovává. Čeká dva chlapečky a obrovské těhotenské bříško vystavuje na svém profilu téměř denně.

Podívejte se na její instagram zde:

Druhé těhotenství přiznala v polovině července, takže pokud s oznámením celému světu čekala do uplynutí prvního trimestru, termín porodu je zřejmě v nejbližších dnech. Už teď se těšíme na nahlédnutí do modelčina života s třemi dětmi a držíme palce, aby vše proběhlo hladce.

Znáte padesátnici Amandu Holden? Je stylová, nebojí se barev a miluje šaty!
Krása

Znáte padesátnici Amandu Holden? Je stylová, nebojí se barev a miluje šaty!

Tagy Ashley Grahamová dvojčata Instagram porod těhotenství