Tento trik napne pokožku a poskytne účinek botoxu!

Komerční sdělení | 24. 1. 2022

Která žena netouží po hladké a napnuté pokožce? Začali se vám na tváři objevovat vrásky a jemné linky, které chcete skrýt? Použití botoxu k vyhlazení vrásek může být velmi bolestivé, drahé a nepříjemné. Z dlouhodobého hlediska je to dokonce škodlivé a nezdravé. Odhalte trik, kterým můžete dosáhnout efektu botoxu a napnuté, zdravé a hladké pokožky.

Používání botoxu může být škodlivé

Při používání botoxu se může vyskytnout řada vedlejších účinků, které mohou být velmi nepříjemné. Bolesti hlavy, krku, změna hlasu, sucho v ústech nebo očích a dokonce i potíže s dýcháním a polykáním. Při předčasném použití dokáže botox urychlit i proces stárnutí, jelikož úbytek svalové hmoty vede k ještě většímu výskytu vrásek. Zajímá vás trik, díky kterému se dokážete v pohodlí domova zbavit vrásek? Žádná bolest ani vedlejší účinky a navíc také ušetříte. Vrásek se můžete zbavit používáním krému proti vráskám. Patentovaná anti-wrinkle formule je profesionální klinicky testovaná terapie proti vráskám a stárnutí pleti. Dodává pokožce pružnost a zlepšuje její tón.

Odhalte klíčovou složku krémů proti vráskám

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla, nachází se v našich očích, kloubech či kůži. Umíme ji najít v každé buňce lidského organismu. Její působení nejefektivněji ovlivňuje pružnost pokožky, podporuje proces tvorby kolagenu a elastinu a navíc se postará o hydrataci a zpevnění pokožky. Má mimořádně dobrou schopnost zadržovat vodu ve tkáních, jelikož dokáže zadržet až 1000 násobek hmotnosti vody v závislosti na vlastní hmotnosti. Nedostatek kyseliny hyaluronové se nejrychleji projeví vznikem vrásek a sušší a neelastickou pokožkou.

Jako pokožka stárne, naše buňky produkují méně kyseliny hyaluronové a ty stávající se začínají rozpadat. To může způsobit suchou pokožku, která je jedním z faktorů zodpovědných za viditelné známky stárnutí naší pokožky, důsledkem čehož je vznik vrásek, ztráta objemu a ztráta pružnosti.

Kosmetika s obsahem kyseliny hyaluronové je vhodná pro všechny typy pleti, při výběru kyseliny hyaluronové je třeba dávat pozor, jelikož kyselina hyaluronová čínského původu není vždy klinicky testována a může způsobovat alergické reakce. Vyberte si krém proti vráskám Lux-Factor 4D Hyaluron, který obsahuje 100% přírodní kyselinu hyaluronovou evropského původu, která je dermatologicky a klinicky testována.

Trik, který vám zabere jen minutku

Zkuste trik, který vám dodá mladistvější vzhled a hladkou a napnutou pokožku během pouhých 2 až 4 týdnů a zabere vám pouze minutu času.

1. PŘED POUŽITÍM SI JEMNĚ OČISTĚTE TVÁŘ, KRK A DEKOLT.

K čištění obličeje nepoužívejte agresivní výrobky. Ujistěte se, že jste dobře odstranili make-up a to zejména večer, protože ucpává póry a může způsobit kožní skvrny.

2. NANESTE TENKOU VRSTVU KRÉMU NA CELOU TVÁŘ.

Jemnými krouživými pohyby vmasírujte krém do pokožky. Krém 4D HYALURON lze použít také na krk a dekolt. Je vhodný i pro péči o oční okolí.

3. NECHTE KRÉM VSTŘEBAT.

Počkejte několik sekund, než se krém vstřebá, pak můžete normálně pokračovat v nanesení make-upu.

Krém 4D HYALURON je výborným podkladem i pod make-up, jelikož má lehkou texturu a nezanechává na pleti pocit mastnoty. Při pravidelném používání krému Lux-Factor 4D Hyaluron bude vaše pleť chráněna, napnuta a bez vrásek. Bez bolestivého botoxu můžete vypadat o 10 let mladší.

Kdy je ten správný čas začít používat omlazující krémy?

I vy se ptáte, kdy je ten správný čas začít s používáním omlazujících produktů? Ve věku 25 let už většina lidí začíná pozorovat první viditelné známky stárnutí, které lze díky správné péči o pokožku potlačit a dobře skrýt. Účinná hydratace pleti po 20. roce života pomáhá zpomalovat stárnutí pleti.

Důležité je také pravidelné používání hydratačních pleťových krémů a to během celého života.

Chtěli byste vyzkoušet nejúčinnější trik proti vráskám?

Nyní si můžete objednat svůj krém proti vráskám Lux-Factor 4D Hyaluron za akční cenu s 50% slevou, pouze na https://luxfactor.com/cs-cz/index nebo na bezplatném telefonním čísle 02 9618 2861.

Pro dodatečnou 11% slevu, využijte kód VLASTA11, který napíšete do objednávky nebo nám ho sdělíte na bezplatném telefonním čísle 02 9618 2861. Spěchejte, slevový kód je platný pouze do uterý 01. 02. 2022.

Tagy botulotoxin kyselina hyaluronová pokožka