Legendární Jarda Jágr oslaví v únoru padesátku

Letošní padesátníci! který je váš favorit? a kterému to pořád sluší?

I naši idolové stárnou! Většina z nich má sice šediny, brýle nebo váží trochu víc, než před dvaceti lety, ale pořád jsou to fešáci, na které se nemůžeme vynadívat!

Ben Affleck

Herec a také uznávaný režisér je aktuálně zamilovaný do své staronové lásky Jennifer Lopez, se kterou se k sobě vrátili po dvaceti letech. A nutno podotknout, že vedle sebe vypadají snad ještě lépe než tehdy. Přestože se Ben v minulosti několikrát potýkal s problémy s alkoholem, na jeho vzhledu se to nikterak nepodepsalo. Snad už má vyhráno a s JLo spolu bok po boku zestárnou. 

Čtěte také

Udělejte si pořádek v kabelce

Čtěte také

Pořádek v kabelce! Konečně si ji pořádně uspořádejte a nenoste zbytečnosti

Idris Elba

Talentovaný britský herec se stal před čtyřmi lety nejvíce sexy mužem roku v prestižní anketě magazínu People. A padesátku bychom mu rozhodně nehádaly. Aktuálně se spekuluje o tom, že je jedním ze žhavých adeptů na nového Bonda. Líbil by se vám?

Jude Law

Ruku na srdce, kdo alespoň chvíli nemiloval hollywoodského svůdníka Jude Lawa? Minimálně v legendárním vánočním snímku Prázdniny, kde se zamiluje do krásné Cameron Diaz. Je to k neuvěření, ale i on oslaví letos padesátku. Lamač ženských srdcí má sice šest dětí, na krku nějaké ty nevěry a výrazně méně vlasů než před dvaceti lety, ale i tak je to pořád fešák. Souhlasíte?

Čtěte také

Obrázek Vlasta.cz

Čtěte také

Stylová ofina podle herečky Halle Berry. Spolehlivě vás omladí!

Eminem

Také rappová legenda Eminem se letos zařadí mezi padesátníky. Nevěřitelné, že? Držitel patnácti cen Grammy vypadá snad stále stejně jako v devadesátkách, kdy se stal hvězdou světového formátu. 

Jaromír Jágr

I čeští idolové umí stárnout s grácii. Legendární “šedesát osmička” je sice stále hokejově aktivní, ale už letos v únoru oslaví jubilejní padesátku. V minulosti prohlásil, že právě to je věk, ve kterém nadobro pověsí brusle na hřebík. Uvidíme. Škoda jen, že tenhle hokejový bůh stále ještě nemá potomka. Ale třeba se ještě dočká. 

Čtěte také

Obrázek Vlasta.cz

Čtěte také

Nestárnoucí Simona Stašová (66): Módní inspiraci hledá u Italek!

David Švehlík

V českém rybníčku patří bezesporu mezi největší fešáky, a to i přesto, že letos na jaře oslaví padesátku. Syn Aloise Švehlíka a hvězda filmů Úsměvy smutných mužů či Prvok, Šampon, Tečka a Karel je krásnou ukázkou toho, jak muži umí zrát jako víno!

Čtěte také

Obrázek Vlasta.cz

Čtěte také

Dagmar Havlová (68): Inspirujte se elegantním šatníkem bývalé první dámy

Obrázek Vlasta.cz

Tipy a triky, jak být všude včas

Máte problémy s dochvilností? Nejste zdaleka sama. Naštěstí existuje několik osvědčených triků. Pokud si je osvojíte, žádné další prodlevy už se obávat nemusíte. Všude budete na čas.

Základem je plánování

Pokud patříte k těm z nás, které nechodí pozdě o pár minut, ale často zcela zapomenou, že někde měly být, máte závažné problémy s plánováním.

Jakmile si domluvíte někde schůzku, je nezbytné ihned zanést termín do kalendáře. V ideálním případě do kalendáře elektronického, aby vám přišlo upozornění e-mailem či v podobě notifikace na chytrém telefonu. Není nic horšího než muset termín domlouvat znovu. V některých případech už ani novou šanci nemusíte dostat – například u pracovního pohovoru. Nikdo není zvědavý na potenciální zaměstnankyni, která zmešká již první pracovní pohovor.

Máte přehled o tom, kolik je hodin?

Abyste někde mohly být včas, musíte mít přehled o tom, kolik je vlastně hodin. Ne vždy se přitom můžete nerušeně podívat na telefon. Pro decentní kontrolu času nejlépe poslouží náramkové automatické hodinky. U těch máte jistotu, že vždy budou ukazovat správný čas a nenechají vás ve štychu.

Nezapomeňte ale ani na hodiny u postele či v obývacím pokoji a v jídelně, nebo v kanceláři. Obklopte se zkrátka časem všude, kde můžete, a máte splněný další předpoklad k tomu, abyste včas byla tam, kde být máte.

Naučte se vstávat (a usínat)

Nestíháte hlavně po ránu? Pokud se ráno nemůžete dostat z postele, s největší pravděpodobností je problém v tom, že chodíte pozdě spát. Naše tělo potřebuje 6 až 9 hodin spánku (konkrétní hodnota je individuální člověk od člověka). Poznejte, kolik hodin spánku si vaše tělo dlouhodobě žádá. A jděte spát přesně o tolik hodin dříve, než potřebujete vstávat.

Neodkládejte budík, vstaňte po jeho prvním zazvonění.

Včasná příprava pomůže

Vstáváte-li brzo ráno, je vhodné se večer připravit. Nachystejte si všechny potřebné věci do batohu, kufru či kabelky. Na hromádku si připravte i oblečení, vhodné může být si večer nachystat snídani, popřípadě i svačinu a oběd do krabičky.

Vždy si dejte alespoň 15 minut rezervu

Ať už cestujete kamkoliv, vždy byste měly mít rezervu pro nečekané události. Budete se vracet pro zapomenuté věci, ujede vám autobus, nebudete moci zaparkovat či najít místo setkání. Pro všechny tyto případě je vhodné mít nějaký čas navíc. Pokud cestujete na dlouhé vzdálenosti, rezerva by měla být až několikahodinová.