Petr Štěpánek (73)

Od dob Zlatovlásky, kde si český herec zahrál hlavní roli Jiříka, uplynulo už neuvěřitelných osmačtyřicet let. Petr Štěpánek je ale stále charismatický a na svůj věk vypadá perfektně. V roce 2013 se po dvou nevydařených manželstvích oženil s českou herečkou Zlatou Adamovskou, se kterou tvoří opravdu krásný a velmi elegantní pár. 

Čtěte také

Nová série seriálu Sex ve městě

Čtěte také

Sex ve městě je zpět! Jak vypadají hlavní hrdinky? A která odvážně nosí šediny?

Jiří Štěpnička (74)

Byl vaším idolem právě tento český herec a dabér, který propůjčil svůj hlas třeba Harrisonu Fordovi či Michaelu Douglasovi? Naposledy jste ho na televizních obrazovkách mohli sledovat v seriálu Sestřičky, kde si zahrál psychiatra. 

Viktor Preiss (74)

Pan správce z pohádky S čerty nejsou žerty, ale také doktor Kazisvět z Malostranských povídek. To je jen zlomek rolí, kterými se Viktor Preiss zapsal do povědomí diváků všech věkových kategorií. S manželkou Janou se poznali už při studiích na DAMU a jsou spolu dodnes. Jsou zamilovaní už více jak padesát let. 

Čtěte také

Tričko s nápisem vás zaručeně omladí

Čtěte také

Tričko s nápisem už pro vás není? Naopak! Klidně jím vyjádřete své názory

Jiří Bartoška (74)

Když se o muži řekne, že zraje jako víno, určitě si také hned představíte elegána a šviháka Jiřího Bartošku. Král karlovarského filmového festivalu sice oslavil před čtyřmi lety sedmdesátku, ale vypadá čím dál tím lépe. Husté šedivé vlasy, plnovous, kostěné brýle a cigareta – to je image, kterou by od něj mohli odkoukat i zahraniční kolegové. 

Jaromír Hanzlík (73)

Téměř třicet let členem Vinohradského divadla, ale většina z nás ho zná jako doktora Mráčka nebo z notoricky známých snímků, kde hrál po boku Daniely Kolářové. Jen těžko uvěřit, že tenhle mladíček za pár dnů oslaví čtyřiasedmdesáté narozeniny. 

Čtěte také

Legendární Jarda Jágr oslaví v únoru padesátku

Čtěte také

Letošní padesátníci! Který je váš favorit? A kterému to pořád sluší?

Juraj Kukura (74)

Mezi československé idoly tehdejší doby bezesporu patří i Juraj Kukura. Ředitel bratislavského divadla Aréna má charismatu na rozdávání i po sedmdesátce. 

Čtěte také

Angelina Jolie

Čtěte také

Nejlépe placené ženy roku 2021: Vyhrála Jennifer Lawrence, nebo Angelina Jolie?