Tónovací oční krém Cellular 3v1: Ranní kouzlo, které trvá celý den

Komerční sdělení | 16. 12. 2022

Zamáčknout budík, dát si sprchu, umýt vlasy, nasnídat se, nalíčit… Někdy jsou rána pořádně hektická a vy byste dala království za kouzelný obraceč času. NIVEA pro vás jeden takový má: Tónovací oční krém v houbičce Cellular 3v1 šetří váš čas tím, že pečuje jako oční krém a zároveň kryje nedokonalosti jako korektor. V neposlední řadě pak pomáhá redukovat jemné linky a vrásky a vyhlazuje pleť.

Tři výhody v jedné tyčince: Tónovací oční krém v houbičce Cellular 3v1 obsahuje kvalitní minerální pigmenty, které překryjí kruhy pod očima, zarudnutí a další nedokonalosti pleti. Kyselina hyaluronová pak přispívá k redukci jemných linek a vrásek. Pleť je díky ní vyhlazenější a vypadá mladší. Krémové složení se pak postará o 24hodinovou hydrataci a péči o oční okolí.

Zkrátka vše, co pleť okolo očí potřebuje, v jediném krému a v jediném rychlém tahu. Tohle ranní kouzlo navíc vydrží celý den! Novinku Tónovací oční krém Cellular 3v1 najdete ve dvou odstínech – světlém a středním. Můžete ho kombinovat i s další tónovací kosmetikou NIVEA – třeba s Pečujícím tónovacím krémem v houbičce, který pleť sjednocuje, tónuje, rozjasňuje a vyhlazuje.

Tagy Nivea