Dánskou modelku Helenu Christensen (52) snad není ani třeba představovat. Spolu s výše zmiňovanými kolegyněmi a pár dalšími jsou modelingovými legendami 90. let. Ale co víc? Jejich hvězdné kariéry neskončily ani dnes, kdy většina z nich už oslavila padesátku. 


Překrásnou Helenu si vybrala pro svou kampaň prestižní značka Coco de Mer. Provokativní, ale přesto elegantní a velmi vkusné snímky pořídila v jejím newyorském domě. A výsledek je famózní!

Čtěte také

Dejte si s česáním culíku trochu práce, bude pak ještě dokonalejší

Čtěte také

Naučte se dělat culík jako Jennifer Lopez (52). Omládnete jako ona

Andílek Victoria’s Secret 

I když dokonalá postava Božské Heleny, jak se jí dlouhé roky přezdívá, vlastně nikoho nepřekvapila. Sama ji totiž ráda a poměrně často prezentuje na svém Instagramu. Tam najdete hned několik fotek v plavkách, které se od těch ve spodním prádle zase tolik neliší. 


Někdejší andílek Victoria’s Secret má ovšem nejen perfektní křivky, ale stále také pověstnou jiskru v oku a sexappeal, který u dnešní generace topmodelek najdete jen stěží. A my se ještě více těšíme na další kampaně a módní přehlídky královen modelingu, které pevně drží pomyslná žezla už neuvěřitelných třicet let. 

Čtěte také

Saskia Burešová na archivním snímku

Čtěte také

Svět se mění, účes Saskie Burešové ne. Tajemství? Postupné sestříhání a foukaná