Jednoduché bílé tenisky

Vykašlete se na barevné experimenty a pořiďte si jedny minimalistické bílé plátěnky. Ty unosíte nejen k džínám, ale i k šatům nebo sukním do práce. A jak je sladit s elegantním lookem? Určitě s dávkou sebevědomí! Tenisky, které budete kombinovat s kalhotovým kostýmkem nebo s maxi šaty, nesmí výsledný dojem rušit, jen mu dodat jistý mladistvý šmrnc a ležérnost. O tom, že musí být vždy dokonale čisté, není třeba diskutovat.  

Čtěte také

Holíte se nebo ne?

Čtěte také

Chlupaté nohy i podpaží. Vrací se trend, který vyvolává emoce. Co je normální?

Košilové šaty

Skvělou variantou, ve které se budete cítit příjemně i v opravdu tropických teplotách, jsou košilové šaty. Límeček působí velmi elegantně a zapínání na knoflíčky zase rafinovaně. Podle toho, kam šaty budete nosit, volte délku rukávů. Každá pracovní pozice si žádá něco jiného, někde jsou šaty bez ramínek v pohodě, jinde si dress code žádá klasický košilový rukáv.  

Čtěte také

Naučte se používat řasenku opravdu správně

Čtěte také

Řasenka: Jak si ji správně vybrat a jak se o ni starat, aby nevyschnula

Áčková sukně

Důvodů, proč zařadit právě tento střih sukně do šatníku, je hned několik. Áčková linie skvěle maskuje plnější boky a samozřejmě i zadeček. K širokému spodku je potřeba nosit vršek, který je na tělo, nebo je dobré ho alespoň zastrčit do sukně. Sukně áčkového střihu jsou nadčasové, a kdyby vás třeba konkrétní model začal nudit, můžete zkrátit délku, nebo ji naopak prodloužit našitým volánem.

Čtěte také

Květiny, volánky, výšivky... To je etno

Čtěte také

Hlavně hravě! Etno motivy rozzáří každou šedou myš

Pruhované tričko

Že pruhy nesluší každému? Nesmysl. Jde jen o to, jak široké a jak rozmístěné proužky budou. Klasickou variantu představuje bílé tričko s tenkými příčnými modrými pruhy, ale jste-li odvážnější, můžete sáhnout po exravagantnějším modelu. Šikmé proužky sbíhající se do boku, různě široké zvýrazňující pas nebo pár podélných a třeba trochu rozpitých zatraktivní celý outfit. Geometrie je mocná čarodějka a právě pruhy vám mohou dopomoci k dokonalejším křivkám, byť pouze opticky.

Čtěte také

Maxi šaty ideálně v boho stylu

Čtěte také

Maxi šaty na léto. Jsou vzdušné a zakrývají téměř vše. Sexy budou v každém věku