Udržitelné spodní prádlo je pohodlné a šetří přírodu. Známe 5 top výrobců

Komerční sdělení | 20. 12. 2021

Kdo by netoužil po spodním prádle, které je svůdné, kvalitní, ale zároveň také pohodlné? Všechny tyto vlastnosti kombinují výrobci, kteří se specializují na výrobu udržitelného spodního prádla. Zajímá vás, jakých pět výrobců je v tomto oboru skutečnými mistry? Ponořte se do následujících řádků a třeba si pár kousků také koupíte.

Udržitelnost především!

Nejprve musíme uvést na pravou míru, co to vlastně to udržitelné spodní prádlo je. Jedná se o kvalitní spodní prádlo, které je vyráběno s ohledem na přírodu. Kromě toho, že je vyrobeno z přírodních materiálů, při jeho výrobě jsou aplikovány ekologické způsoby a rovněž se jedná o součást pomalé módy.

Tedy o oblečení, které vám nebude sloužit pouze několik měsíců, ale celou řádku let. A protože to, že spodní prádlo kromě vás vidí maximálně váš partner/ka či lékař, neznamená, že na jeho výběru nezáleží, jelikož je to kus oblečení, které je v kontaktu s vašimi nejcitlivějšími partiemi. Je nutností, aby vám perfektně sedlo a bylo vyrobeno z kvalitních materiálů, které budou jemné, pohodlné a šetrné k vaší pokožce.

Calvin Klein: Ikonické spodní prádlo

Když se řekne reklama na spodní prádlo, řadě z nás vytanou na mysli billboardy s modely a modelkami, kteří na sobě mají spodní prádlo značky Calvin Klein, které je typické tím, že každý kousek je opatřen gumou s logem firmy.

Kromě toho, že značka Calvin Klein vyrábí své typické kalhotky, boxerky, trenýrky a slipy, v jejich nabídce narazíte také na pohodlné dámské noční košile a pyžama. A sháníte-li spodní prádlo pro páry, kombinace dámských kalhotek CK a pánského spodního prádla od stejné značky je nepřekonatelná.

Tommy Hilfiger: Nestárnoucí klasika pro všechny

Podobné kousky, jako nabízí značka Calvin Klein, vyrábí také americká značka Tommy Hilfiger. Za jejím vznikem stojí stejnojmenný módní návrhář a v současné době je toto jméno spojeno s nestárnoucí klasikou, která je zároveň velmi sexy. Vlastnit dámské spodní prádlo od značky Tommy Hilfiger je snem nejedné ženy. Kalhotky Tommy Hilfiger jsou totiž neskutečně pohodlné, vkusné a vyrábí se z kvalitních materiálů.

Styx: Top značka trenýrek

Mezi skvělé výrobce spodního prádla pro muže se řadí značka Styx. Za jejím vznikem stojí dvojice kamarádů Adam Sýkora a Petr Vlasák. Ti se rozhodli, že na českém trhu chybí značka, která by vyráběla kvalitní, pohodlné a nápadité trenky. A díky tomu spatřily světlo světa trenýrky Styx.

Gina: Funkční, skvěle padnoucí a sexy

Když je řeč o top udržitelném spodním prádle, nesmí chybět ani zmínka o značce Gina. Ta je synonymem spodního prádla, které je funkční. Zároveň ale značka Gina umí vyrobit i proklatě sexy dámské spodní prádlo, ve kterém si jeho nositelka bude připadat přímo skvěle.

Značka Gina ukazuje, že elegantní spodní prádlo, může být zároveň svůdné a praktické. V jejich nabídce narazíte na klasické spodní prádlo pro muže, ale také na moderní francouzská tanga pro ženy.

Andrie: Česká záruka kvality

Mezi značky, které nabízí udržitelnou módu, se řadí také česká značka Andrie. V jejím arzenálu se nachází pohodlné bavlněné dámské, ale i pánské, spodní prádlo. Ale samozřejmě nesmí chybět ani svůdné kousky. Dámy si mohou vybírat z nepřeberného množství krajkových kalhotek, pánové mohou vsadit na skvěle padnoucí trenky.

Pokud vás láká vyzkoušet udržitelné spodní prádlo, které vám vydrží několik let, protože bude vyrobeno z kvalitních přírodních materiálů, výběrem prádla od libovolné značky, která byla zmíněna výše, rozhodně neuděláte chybu. Zjistíte totiž, že každý kousek vám skvěle padne a bez problému v něm strávíte celý den.

Tagy Andria Calvin Klein kalhotky Petr Vlasák spodní prádlo Styx Tommy Hilfiger