Není nad kimono a domácí kalhoty

Volné kimono nebo lehký župánek nemají v domácích šatnících konkurenci. Skvěle se nosí, jsou vzdušné, můžete je oblékat na holé tělo po koupeli nebo přes tričko na doma. K pestrobarevnému potištěnému vršku noste jednobarevné kalhoty a naopak. Nejlepší jsou ty do paspulky nebo tenké gumy.

Čtěte také

Zahřeje, ale také omladí...

Čtěte také

Troufněte si na věčně moderní kapuci, i když je vám přes padesát. Omladí vás

Nesmrtelné duo 

Chcete-li se cítit svátečně, výjimečně, prostě o level výš než jindy, vezměte si klasické černé kalhoty nebo tmavou sukni a doplňte je bílou halenkou. Odvážnější ženy můžou sáhnout po extravagantním střihu s volány, vycpávkami nebo dlouhými manžetami, umírněnější povahy vyřeší top bílým rolákem nebo klasickou košilí.

Svetr s copánky

Vypadá skvěle, a jestli doma nemáte přetopeno, ke štědrovečernímu posezení se skvěle hodí. Kdyby vám bylo opravdu horko, jistí to nějaká tenčí přízová varianta, třeba s netopýřími rukávy nebo ve stylu dlouhé vesty. Tělová barva nemá chybu.

Čtěte také

Tlusté svetry jsou trendem letošního roku

Čtěte také

Svetr jako od babičky: Na podzim frčí plastické pletené vzory

Zajímavé aplikace

Druky, flitry, kamínky, korálky nebo atraktivní nášivka, všechno boduje. Ozvláštněte svůj look pomocí zdobeného topu. Na fotkách se budete vyjímat a sváteční atmosféře dodají ozdoby na vašem oblečení punc výjimečnosti.

Bez stříbrné a zlaté by to nebyly Vánoce

Ve volných šatech s výstřihem do V a v délce kousek nad kolena budete u stromečku zářit a přitom vám bude hej. Univerzální střih vám umožní velký rozsah pohybu, a když svou stříbrnou nebo zlatou róbu rozvlníte kolem boků, budete neodolatelná.

Čtěte také

Parky noste v tradičních i netradičních barvách

Čtěte také

Myslíte, že na parku jste stará a nebude vám slušet. Omyl, barevná vás omladí

Do postele

Když se večer nachýlí, můžete si obléknout volnou pánskou košili a roztomilé vánoční ponožky a hurá na kutě.

Čtěte také

Péřovka kupodivu kila nepřidává

Čtěte také

V péřovce můžete vyrazit do města, i když je vám padesát či máte XL velikost