Letní plisovaná sukně

Máte svoji oblíbenou kolovou sukni v úpravě plisé a nerada se s ní na zimu loučíte? Není třeba, i lehoučké materiály a vysloveně letní střihy je možné zakomponovat do zimního outfitu. Takovou sukni můžete zkombinovat s hrubým pleteným svetrem, přízovým rolákem nebo třeba sáčkem v prodloužené délce, nic není zapovězeno. Zimní ráz dodají robustní pérka, šněrovací kozačky na surovce nebo zateplené tenisky. 

Čtěte také

Baví vás dívat se na šílené kadeřnické kreace?

Čtěte také

Šílení kadeřníci: Podívejte se na videa s extravagantními účesy

Hnědé tříčtvrteční kalhoty

Kdybyste měla pocit, že vám táhne na lýtka, klidně si natáhněte podkolenky, třeba i v kontrastní barvě, a vyrazte ven. Hnědá skvěle ladí s dalšími teplými tóny, jako je béžová, písková, tmavě oranžová nebo vínová či červená. Zkuste doladit vyznění outfitu třeba podobně barevně laděnou šálou nebo čepicí a nezapomeňte ani na vhodnou obuv. Tenisky jsou skvělou volbou, ale kratším kalhotám sluší i kotníkové kozačky.

Čtěte také

Alena Němečková

Čtěte také

Proč máme tak rádi třídní srazy? A jak je snadné se tam zamilovat?

Společenský kalhotový set

S tímhle typem obleku se letos roztrhl pytel. Nosí se potištěné varianty, ale i slavnostnější lurexové jednobarevné komplety nebo pošité flitry, kamínky, pírky a korálky. Takový kalhotový kostým tvořený širokými nohavicemi a volným jednoduchým topem můžete obléknout k vánočnímu stromu nebo na narozeninovou party, ale klidně i ven, třeba s maxi svetrem nebo koženou bundou.

Čtěte také

Břicho po porodu? To je prostě přirozené!

Čtěte také

Hubnutí po porodu: Nechte shazování kil až po šestinedělí, dřív je to nezdravé

Jemně kostkované kalhoty

Tenhle model je možné nosit po celý rok a v podstatě s čímkoli. Dokonce se nemusíte obávat divočejších kombinací kostky na kalhotách s dalšími geometrickými vzory třeba na blůzce. Naopak – nechte rozehrát svoji fantazii. Držte se barevného ladění černá & bílá nebo vsaďte na jeden výrazný akcent a sáhněte po sytém topu či barevných doplňcích.

Čtěte také

Záchvat paniky! Jaká je první pomoc?

Čtěte také

Panická ataka: Co dělat, když se mozek strachy splaší? Na vině je stres!