Jak nalíčit blondýnku: Proč vsadit na nahé líčení a výraznou rtěnku

Lucie Fendrychová | 26. 2. 2023

Hlavní roli získaly rty. Sytá barva je mění v klenot.

Tvář

Na první pohled vidíte jenom krásnou, zářivou pleť. Hitem jara jsou tónovací korekční krémy, odlehčená varianta klasických make-upů. Už jejich konzistence připomínající gel napovídá, že výsledek bude transparentní, tedy nechá trošku vykukovat podklad, ale skryje drobné nedokonalosti, třeba našedlost, jemné vrásky, barevné skvrny. Tento krém se dává jako další vrstva na denní krém. Na jablíčka tváří naneste tvářenku a rozetřete obrysy barvy do ztracena. Večer pokračujte dalším trendem, který ovládá kosmetický svět – odličováním ručníkem. Před použitím se namočí a překvapí vás, že si poradí s většinou nečistot i barviček.

Zdroj: Youtube

Oči

Rafinovaně „nahé“ líčení prohlubuje pohled. Vytvoří to béžové a hnědé stíny, buď v lehce třpytivém, nebo matném odstínu. Klidně je nanášejte bohatě na celé oční víčko prstem a využijte jeden trik – když začnete u vnějšího koutku, bude tam barva nejtmavší a směrem k nosu se bude barva zesvětlovat, což působí přirozeně. Pudrové stíny se třpytem lépe přilnou k pleti díky pěnovému aplikátoru. Velmi rychle vytvoříte různé typy líčení tužkou – tenkou linku u horních řas, stínování i kouřové líčení.

Rty

Sametový efekt středně tmavého odstínu vynikne u rtěnky, která má výrazně krycí schopnost. Vystačíte si s jednou pečlivě nanesenou vrstvou.

Rolák není jenom jeden. Znáte všechny typy? Spadlý rolák frčí
Krása

Rolák není jenom jeden. Znáte všechny typy? Spadlý rolák frčí

Jak se starat o pleť: V 50+ si hlídejte obočí, ve 30+ nasaďte UV filtr, ve 40+ kupte tvářenku
Kosmetika

Jak se starat o pleť: V 50+ si hlídejte obočí, ve 30+ nasaďte UV filtr, ve 40+ kupte tvářenku

Nehty

Dolaďte líčení zářivým lakem na nehty v luxusním bílém odstínu.

ZDROJ: časopis Vlasta

Tagy rtěnka