Myslíte si, že byste si je měla ve svém věku odpustit? Není důvod. Nikdo vás netlačí do nepatřičné romantiky, pokud se na ni necítíte. Volány se totiž dají pojmout i minimalisticky. Stačí třeba jen jemný, úzký a lehce nařasený lem rukávů na halence, k tomu jednobarevná sukně rovného střihu a tenisky a svěží outfit je na světě. Bez zbytečných kudrlinek…

Čtěte také

Ve správné kombinaci sedne plisé i těm s kily navíc.

Čtěte také

Elegance: Sukně sluší úplně všem. Vyberte si ji podle typu postavy

Asymetrie funguje

Volány samy o sobě patří mezi velmi výrazné prvky, takže je třeba s nimi zacházet opatrně. Nejlépe se uplatní na jednobarevných modelech, na kterých vynikne struktura materiálu. Pokud si vyberete top, který má na jedné straně užší a na druhé širší volán, třeba z pleteniny a jen nahrubo obnitkovaný, bude to slušet i těm z vás, které by si na sebe nikdy žádné romantické oblečení neoblékly.  

Čtěte také

Tričko se sukní, Bonprix

Čtěte také

Pilíře šatníku. Začínáme jednoduchým bílým tričkem. Mělo by být kvalitní

Sázka na rukávy

Klasické romantické volány pro princezny nahrazují extravagantní řasené vsádky, zvlněné stojáčky a naznačené fiží ve výstřihu. Ideální pro ty, které trápí plochý hrudník. Absolutním hitem budou volánové rukávy, dlouhé i krátké, které dodají vzdušnost i obyčejnému přízovému topu. Skvělou zprávou pro baculky je návrat asymetrických podélných volánů na sukních a šatech. Klasické áčkové šaty s volány v několika řadách nad sebou štíhlé siluetě příliš nenahrávají, ale podélné řasení může skvěle fungovat i na robustnější postavě.

Čtěte také

Vestu si užijete v podstatě v každém ročním období

Čtěte také

Prošívané vesty: Krátké nevyšly ještě z módy. Teď ale frčí dlouhé až po kolena

Místo pevného lemu sukně

Další typ volánu, který sluší všem, je ten, který elegantně zakončuje pouzdrovou sukni nebo šaty. Ten má i praktický přínos – v sukni s volánem se vám bude líp běhat po městě než v sukni, která je u kolen příliš úzká nebo má jen jeden krátký rozparek.

Čtěte také

Manšestrová sukně

Čtěte také

Manšestráky se vrací na scénu. Letos se znovu nosí modely s vysokým pasem