Líčení očí

Dekorativní kosmetika má mnohá odvětví. Jedním z těch, které vám chceme představit je dekorativní kosmetika k líčení očí. Není tajemstvím, že při podzimu vychází mnoho novinek, jednou z nich je Big Face paletka se zemitými pigmenty v podzimní náladě. Paletku můžete používat v kombinaci s očními linkami Liquid Contour, které jsou jedněmi z nejoblíbenějších a nejkupovanějších. Řasenka Panoramico Argan Oil dodá líčení velmi příjemný důraz a zároveň poskytne důkladnou péči. K snadnějšímu a efektivnímu nanášení stínů pomůže štětec na oční stíny TOOLS Brush Eyeshadow.

Líčení tváře

K líčení obličeje patří make-upy a korektory. Ano, už jste nás odhalili. Představujeme vám další novinku, kterou je korektor CoverMe!. Je dostupný ve dvou odstínech, které se hodí ke chladnějším i teplejším tónům pleti. Korektor se krásně snoubí s make-upem Matte, který pleti poskytuje příjemný matující efekt. K fixaci doporučujeme použít Skin Loose Powder v kombinaci s Glow Face Stick, která opticky zdůrazní lícní kosti, nadočnicové oblouky a špičku nosu.

Tělová kosmetika

V tělové kosmetice najdou své muži, ženy i děti. Sprchové gely, soli do koupele nebo šumivé bomby. Všechno to, je při podzimu nedílnou součástí vaší rutiny. Koupel při svíčkách se šumivou bombou a solí do koupele s uvolňující levandulovou nebo eukalyptovou vůní. To je relax jak má být.