Zavzpomínejte na mladá léta! Oblečení v barvě bílé kávy vám ubere pár let

Jitka Musilová | 19. 12. 2021
V barvě bílé kávy, Högl
Sportovní look, Bushman
Vesta z ovčí vlny, Ovečkárna, 1449 Kč

Cappuccino, caffè latte nebo flat white – které je to vaše nejoblíbenější? Pokud patříte k milovníkům dobré kávy, určitě se vaše oblíbené barvy promítají i do vašeho šatníku a botníku. Osvěžte svůj šedý zimní outfit krémovými kousky, které lichotí postavě i pleti.

Zaměřeno na nohy

Extravagance hraje letos už od podzimu prim. A jak je vidět v ulicích, masivní surovky a traktorové podrážky nosí i ženy v letech. Takové boty jsou pohodlné, uleví ztěžklým nohám, a přesto působí velmi atraktivně. V odstínech bílé kávy, které letos válcují ostatní, hlavně tmavé barvy, budete absolutně nepřehlédnutelná. Ale v kolekcích najdete kromě ležérních a pohodlných kousků i subtilnější modely. Chunky boty v mléčných odstínech nemají chybu, smetana se promítá i do struktury hadí kůže. Mosazné nebo zlaté přezky s barvou ladí, ale nemusíte se vyhýbat ani kontrastnějším ozdobám.

Zlata Adamovská (62): Střídmý styl, šaty, klasická saka a originální šperky
Krása

Zlata Adamovská (62): Střídmý styl, šaty, klasická saka a originální šperky

Boty jste vybrala, tak co teď?

Máte už nové trendy botky doma a přemýšlíte, jak je zkombinovat s oblečením? Světlá obuv v kávových odstínech vypadá perfektně v monochromaticky laděném outfitu. Pokud vám to proporce dovolí, klidně si natáhněte kakaové legíny a přes ně oblečte dlouhý, vytahaný rolák v o řád až dva světlejším tónu. Nebo sáhněte po velmi moderním přízovém kompletu, ať už půjde o delší sukni s rozparkem a kardigan, nebo široké kalhoty do gumy, uplý přízový svetřík a dlouhou vestu, jak jinak než tón v tónu.

Kate Winslet (46): Odmítá plastiky, retuše a nebojí se ukázat, že stárne
Krása

Kate Winslet (46): Odmítá plastiky, retuše a nebojí se ukázat, že stárne

Nesmrtelné džíny

Doplňky v barvě bílé kávy si rozumí také s džínovinou, ať už tmavě modrou, nebo zesvětlenou. Texasky ležérně zastrčené do béžových farmářek budou super s dalším sezónním trendem, o kterém jsme už psali – s vypolstrovanou košilovou bundou. Ač možná na první dobrou trochu sedlácká image, věřte, že tenhle styl opravdu frčí. Perfektní je i kombinace kávových odstínů s meruňkovou, starorůžovou a smaragdově zelenou.

Zašněrujte a hurá ven! V robustních kozačkách na náledí neuklouznete
Krása

Zašněrujte a hurá ven! V robustních kozačkách na náledí neuklouznete

Tagy káva