Také vám na stará kolena ztěžkly nohy? A není to jen o pocitu opravdu „těžkých nohou“ po celodenním lítání, ale staré dobré slimky nepřetáhnete přes stehna a v minisukni si připadáte jako slon? Pak se na nějaké odhalování nohou vykašlete a noste rovné nebo i široké nohavice, áčkové sukně v midi délce či volné šaty po kotníky. A vystavte na odiv horní partie! K atraktivnímu dojmu přispěje i kousek odhalené kůže, tak se toho nebojte.

Čtěte také

S dobrými brýlemi budete vidět i při horších podmínkách

Čtěte také

Chystáte se na hory? Kromě funkčního oblečení nesmíte zapomenout na brýle

Slza ve výstřihu

Atypický výstřih obecně zaujme na první dobrou. Vsaďte na jemnější prostřih ve tvaru slzy a budete neodolatelná. Výstřihy až k pupíku už dávno nefrčí ani u mladých holek, vypadají lacině a vy jste přece jiný level. Nehledě na to, že kůže v dekoltu už není, co bývala, a není strašnějšího pohledu, než když se vám do žlábku sbíhají dlouhatánské vrásky jako potůčky lemované kameny v podobě hnědých stařeckých skvrn. Udržte dekórum a tyhle nedostatky si nechte na doma, venku chcete poutat pozornost ke svým přednostem. Slza může být různého tvaru, položená na šikmo nebo asymetricky na jednu stranu.

Čtěte také

Prošívaná bunda

Čtěte také

Prošívání! Trend letošní zimy. Pořiďte si sukni na běžky nebo bundu do pasu

Proužky a pásky

Velmi efektivní je kulatý nebo véčkový výstřih, přes který se nenápadně vinou tenké pruhy látky, kožené pásky či stužky. Dokáží lehce zamaskovat pokožku v dekoltu a přitom působí velice zajímavě. Stejně tak můžete pojmout i větší výstřih na zádech. Můžete k nim vyladit třeba sukni, která bude mít podobný detail v bočním rozparku, nebo kalhoty s identickým lampasem.

Čtěte také

Na vyhlášení 26. ročníku Ceny Thálie v Národním divadle zazářila Bára Munzarová v lesklých šatech se zajímavě řešeným živůtkem. Odhalená ramena a transparentní materiál si může herečka se svojí velmi ští

Čtěte také

Styl podle hvězd: Zpívající herečka Bára Munzarová oslavila padesátku

Odhalená ramena

Kousek kůže můžete odhalit i pomocí asymetrického střihu topu, který odhaluje jen jedno rameno. Někdy je střih uzpůsobený tak, že je jen na vás, kam až necháte lodičkový výstřih spadnout a kolik kůže odhalíte. Nebo si vyberte tričko s prostřihy na vnější straně rukávů, tam, kde máte paže povolené, tedy zespoda, bude látka, seshora pak nenápadný rozparek.

Čtěte také

Džíny s vyšším pasem

Čtěte také

Zapomeňte na bokovky. Šik jsou kalhoty s vysokým pasem a top dovnitř!