Pas, kufr a plavky máte? Skvělé. Pak už stačí jen ulovit si Last minute dovolenou na rok 2024 a vydat se na dobrodružství plné nezapomenutelných zážitků a relaxace. Bez ohledu na to, zda toužíte po písčitých plážích, dobrodružných výletech či pochoutkách vynikající řecké, turecké, bulharské či španělské kuchyně, máme pro vás tipy na destinace, které splní všechna vaše očekávání. Stačí si vybrat a nechat se unést kouzlem nekonečného léta a dovolené!

Turecko

Chcete-li skvělý poměr cena: výkon, Turecko je jasnou volbou. Nabízí skvělé hotelové resorty, ve kterých najdete všechno, co si od pohodové dovolené představujete. Nabídka all inclusive stravování, plážový servis, bazény, klimatizace, animační programy pro děti i výlety po zajímavých turistických destinacích. Nabídky se liší resort od resortu, jejich rozmanitost ale dává tušit, že si každý přijde na své.

Bulharsko

Bulharsko, ač se to nemusí dle své pověsti zdát, představuje nevšední lokalitu, kde strávit v roce 2024 svou dovolenou. Nabízí vysoký komfort pro turisty, a přitom stále nízké náklady. Ideální dovolená pro všechny, kteří si chtějí užít pohodu u moře, a zároveň nechtějí zruinovat svou peněženku. Navíc je Bulharsko skvěle dostupné také pro děti: Neletíte tam déle než dvě hodinky, a najdete zde spoustu aktivit uzpůsobených pro ty nejmenší. V moři se navíc prakticky nevyskytují medúzy a mořští ježci, což oceníte vy i vaše ratolesti.

Řecko

Bílé domky, modré okenice a dechberoucí výhledy na tyrkysové moře. Jakmile vás Řecko jednou chytne, už vás nepustí. Luxusní resorty, hotelové komplexy i rodinné apartmány vám umožní užít si dovolenou podle svých potřeb a požadavků. Řecko vás nezklame, ať se vydáte kamkoliv. Archeologická naleziště i nabídka skvělých restaurací čeká na objevení. Dáte si raději gyros nebo musaku? Nebo oboje?

TIP: Skvělé last minute nabídky najdete třeba na Rhodos.

Španělsko

Španělsko s sebou přináší bohatý společenský život i panoramata, na která se nezapomíná. Chcete-li komplexní dovolenou, vybírejte právě Španělsko. Je mírně dražší než Turecko a Bulharsko, bohatě se vám ale odmění plážemi, turistickými letoviskami a dobrým španělským vínem. Navíc představuje opravdu širokou škálu destinací od pevninského Španělska po Mallorcu a Menorcu až po Kanárské ostrovy. A každá lokalita je navíc úplně jiná.

TIP: Výhodné last minute najdete třeba právě na Mallorcu!