Kožená béžová kabelka? 2 tipy na trendy modely.

Dámská béžová semišová kabelka

V letošní sezóně bude in dámská semišová béžová kabelka. Modely kabelek z broušené kůže vždy slaďte i s dalšími semišovými módními doplňky v outfitu. Dobré totiž je, když jednotlivé doplňky v rámci jednoho outfitu ladí barvou i strukturou. Hladké patří k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Tím se outfit vkusně sjednotí a bude působit uhlazeným dojmem. Béžová barva je barvou neutrální. Výborně tak tašku sladíte i s pestrobarevnými oděvy nebo s oblečením se vzory a s motivy. Letos pofrčí klasické kostky, puntíky i proužky. Do popředí se pak dostávají i květinové a zvířecí vzory a motivy.

Hladká kožená béžová kabelka

V módě budou letos i kožené béžové kabelky v hladkém provedení. Tyto tašky můžete nosit k legínám, k trendy kalhotám s tzv. roztrhanými koleny, ale také k šatům a k sukním. Letos volte sukně s vysokým pasem. V módě budou plisované i trapézové modely. K hladké kožené kabelce pak slaďte i béžový pásek v hladkém provedení nebo baleríny z hladké kůže. Takto postavený outfit nebude mít daleko k dokonalosti. Semišové i hladké kožené tašky jsou ženám k mání např. na oblíbeném e-shopu CCC. Tady si přijde na své každá milovnice módy.

Béžová kabelka do elegantních outfitů? 2 tipy.

Kabelka v béžovém provedení s třpytivým řetízkem

Pokud chcete zazářit na oslavě, v práci nebo na společenské události, můžete vsadit i na béžovou kabelku s blyštivým řetízkem. Tento model tašky pak snadno sladíte i se svými zlatými nebo se stříbrnými šperky. Kombinovat ho můžete i s obuví s lesklými prvky. Kabelka pro ženy s třpytivým řetízkem může mít i podobu malého psaníčka. To využijete na nejrůznější oslavy či dokonce na svatby. Vzít si je můžete i na pracovní schůzku či na konferenci.

Dámská béžová kabelka s ozdobnými sponami

Dalším trhákem bude letos i béžová kabelka s ozdobnou sponou. Ta může mít opět zlatou nebo stříbrnou barvu. Díky tomu tento model kabelky také dobře sladíte i s vašimi šperky. Dámské béžové kabelky s ozdobnými sponami jsou k mání i v kamenných prodejnách CCC. Určitě si mezi nabízenými modely trendy kabelek vyberete tu pravou podle svého gusta i vy.

Béžová kabelka a sportovně laděný outfit. 1 tip.

Jestliže hledáte dámskou béžovou kabelku do sportovního outfitu, můžete vsadit na trendy model s potiskem. Samotný potisk může mít mnoho podob. Může se jednat o malé či o velké logo vaší oblíbené značky. Na trhu jsou však i odvážnější modely dámských béžových kabelek, které na sobě mohou mít i nejrůznější vzory a motivy. V letošní sezóně budou in ty zvířecí a květinové. I módní béžové tašky s potiskem mohou ženy nakupovat  prodejce CCC. Vybírat tu můžete kousky s menším i s maxi potiskem. Záleží tak jen na vás a na vašem jedinečném vkusu.