Asi všechny děti ví, co si přejí najít pod stromečkem. Někdy jsou dárky pro Ježíška snadný úkol, jindy je těžké je splnit. Přinášíme inspiraci na dárek, kdy jeden dárek jsou dva za cenu jednoho.

Vánoce se kvapem blíží

Není nic krásnějšího než vidět šťastné děti, které nadšeně děkují Ježíškovi za báječný dárek. Vykouzlit úsměv na dětské tváři můžete dětskou elektrokoloběžkou BT SUPERKIDS s menší e-koloběžkou k nákupu zdarma.

Elektrokoloběžka je zábavná, stylová a praktická hračka. Potěší malé i větší děti. Určitě zabodujete u chlapců i dívek.

BT SUPERKIDS je stylovka pro autentickou osobnost. Stupátko je navrženo v několika barevných kombinacích českými designery. Podle nálady se dá vyměnit.

Dětská e-koloběžka je vhodná už pro předškoláky a je to skvělá alternativa, jak dětem nabídnout trávit volný čas venku a užít si spoustu zábavy.

Svíticí elektrokoloběžka BT SUPERKIDS + BT KIDS BLUE zadarmo

Takže pokud chcete, aby vaše dítě v parku, ale i ve městě zazářilo (a to doslova, protože elektrokoloběžky jsou svíticí) je e-koloběžka BlueTouch jasnou volbou.

Máte už po krk dárků, které se doma po svátcích začnou povalovat a děti o ně ztratí ihned zájem? Buďte si jistí, že elektrokoloběžka bude HIT letošních Vánoc a využijete ji od jara až do podzimu.

Elektrokoloběžky jsou skladné, jednoduše ovladatelné. Vybírat můžete z různých barevných variant, mají výškově nastavitelná řídítka a pokud se na vyjížďce vybije baterie, snadno poslouží jako klasická koloběžka.

Dlouho neotálejte a využijte vánoční nadílku 1+1 zdarma za super cenu.

BT SUPERKIDS aktuálně koupíte s 20% slevou a jako dárek dostanete další dětskou e-koloběžku řady BT KIDS třeba pro mladšího sourozence!
Veškeré doplňující informace k parametrům e-koloběžky i dalšímu příslušenství najdete na bluetouch.cz.

Proč darovat elektrokoloběžku?

  • Elektrokoloběžka je zábavná a rychlá. Děti si budou užívat jízdu po městě nebo po parku a cítit se jako malí dobrodruzi.
  • Elektrokoloběžka je ekologická, úsporná, praktická a bezpečná.
  • Elektrokoloběžka je moderní a stylová.