Kočka musí mít možnost zabavit se

Především koťátka a mladé kočky i kocouři jsou živí a potřebují mít dostatek podnětů pro bavení se. Pokud tomu není tak, hledají možnosti, jak se odreagovat, vybít svou nahromaděnou energii, ale také si „nabrousit drápky“, protáhnout se atd. A právě škrábání sedačky, cupování polštáře, zatrhávání záclony a podobné činnosti jsou jejich obrovskou zálibou.

Abyste tomuto předešli, můžete kočkám koupit nejrůznější hračky. Relax, soukromí i dostatek zábavy jim můžete zajistit s pomocí kočičího škrabadla. Škrabadla pro kočky se vyrábí v mnoha velikostech, barevných provedeních, s různými obměnami co se týče materiálů i aktivit.

Vybrat můžete např. model černo - hnědém provedení, který obsahuje 2 kočičí domky, 4 odpočivadla, 3 hrací myška a dvoje schůdky. Toto škrabadlo je potaženo plyšem a sisalem. Aktuálně jej můžete na Hawaj.cz koupit se slevou 51 % z původní ceny.

Kočka potřebuje i soukromí, což jí škrabadlo nabídne

Každá kočka potřebuje během dne mít možnost schovat se. Ať už před malými dětmi, nebo jen tak, když chce být sama, jako třeba my. Škrabadla s domky, schůdky i odpočivadly jsou ve větším provedení vhodné i pro dvě kočky najednou. Zvláště, když se vaší kočičí mámě narodí koťata, škrabadlo oceníte vy i ona s koťaty.

Slaďte škrabadlo s interiérem

Škrabadla pro kočky mohou být zároveň ozdobou interiéru, dotvoří atmosféru interiéru, kde žijí i kočky. Pokud máte prostor, můžete kombinovat i menší a větší model škrabadla. Velmi hezky a nepřehlédnutelně působí menší škrabadlo pro kočky HAWAJ 138 cm s leopardím vzorem. Má 1 kočičí domek, 3 odpočivadla, 4 hrací myšky a schůdky. Je potaženo plyšem a sisalem.

Velmi příjemně působí škrabadlo pro kočky HAWAJ 90 cm v barvě antracit. To díky výšce můžete snadno vzít i se sebou na víkend na chalupu nebo kdekoli, kde jedete autem a kočku berete s sebou.

Podívejte se na kompletní nabídku levných škrabadel v dobré kvalitě na Hawaj.cz. Budete jistě spokojeni vy i váš kočičí mazlík.