Membrána Fresh Up funguje jako kůrka 

Dvouvrstvý pytlík kombinuje přírodní bavlnu s unikátní membránou Fresh Up. Chlebík v ní přirozeně dýchá, nezapařuje se a nemá tendenci plesnivět jako v plastovém sáčku. Vlhkost z něj prochází membránou pozvolna, proto pečivo okorává výrazně pomaleji a vydrží čerstvé mnohem déle než v utěrce nebo běžném pytlíku. Textilní membrána s nánosováním je špičková technologie inspirovaná přírodou, kde najdete „membránu“ na každém kroku, třeba jako slupku na ovoci. Membrána Fresh Up má atest pro pečivo, neobsahuje ftaláty ani PFC látky.

Dlouhá životnost, snadná údržba 

Pevná a otěruvzdorná membrána vydrží sloužit opravdu dlouho. Nános je trvalý a na rozdíl od voskovaných ubrousků nelepí a nemusí se obnovovat. Wrapáček je na údržbu jednodušší než běžný pytlík. Vnitřní textilie je hladká, dá se lehce vytřepat od drobků, utřít od mouky čistým hadříkem nebo ubrouskem a tak není důvod k častému praní. Když se zašpiní bavlněná část, může se pytlík vyprat v pračce bez aviváže, ale stačí i přemáchnout v ruce.

Elegantní doplněk nejen do kuchyně

Pytlík Wrapáček je úsporný, v kuchyni už pro něj nepotřebujete chlebníky, které často zabírají místo na kuchyňské lince. Naopak stane se hezkým doplňkem vaší domácnosti, vnější látka je z bavlny a můžete si vybrat z mnoha vzorů, od tradičních puntíků, přes levandulové vzory a modrotisky až po moderní šedé barvy nebo čistě režnou bavlnu. Do kolekce s pytlíky si můžete doplnit chňapky, termopodložky, sáčkovníky nebo praktické funkční kryty na misky a mísy z membránové textilie. Wrapáčka můžete vzít s pečivem i na terasu při grilování, na chalupu, nebo rád s vámi pojede na dovolenou.

Český výrobek z Beskyd

Funkční pytlíky jsou nápadem českých hlaviček, užitný vzor vymyslely dvě sestry ve Frýdlantu nad Ostravicí, které hledaly udržitelné řešení, aby se doma nevyhazovalo tolik pečiva a potraviny se netýraly v plastových sáčcích. Wrapáčky a jiné vychytávky do kuchyně šijí šikovné švadlenky i chráněné dílny na Moravě. Firma Wrap Up má také prodejnu a zakázkovou výrobu ve Frýdku – Místku, kde mimo jiné spolupracuje s Muzeem Beskyd na oživení historických modrotisků.