Jakou velikost kufru na cestování zvolit?

Při výběru kufru bychom se měli zaměřit v první řadě na jeho velikost. Kufr na víkendový pobyt může mít malou velikost. Naopak na týdenní dovolenou už využijete střední či maxi kufr. Kufry ve střední velikost jsou velmi praktické. Většinou se do nich sbalíte i na vícedenní pobyty. Pokud létáte často letadlem, zkuste se zaměřit na kufry v menším provedení. Také se informujte na stránkách jednotlivých aerolinií, jakou velikost kufru na palubě akceptují. Mezi jednotlivými společnostmi mohou být totiž značné rozdíly. Velikost kufru je však pouze jedním aspektem. Dále můžeme cestovní kufr vybírat podle materiálu nebo podle designu. Na tato kritéria se podíváme blíže níže. Na stylové kousky se mezitím podívejte např. i tady: https://modivo.cz/c/damske/tasky-a-kabelky/cestovni-tasky-a-kufry/kufry. Zde si přijde na své každý nadšený cestovatel.

Podle jakých dalších kritérií se při výběru kufru řídit?

Jak jsme výše zmínili, při výběru kvalitního a stylového kufru jsou ve hře ještě další proměnné. Důležitý je např. materiál, z kterého je zavazadlo vyrobené. Volit můžete textilní i plastové kufry. Pevné plastové kufry mají tu výhodu, že jsou nepromokavé a lehce z nich setřete a odstraníte případné nečistoty. Textilní kufry zase spíše nabídnou zajímavý design a působí útulnějším a elegantnějším dojmem. Kufr na cestování by měl mít v ideálním případě i polohovací madlo a kvalitní kolečka. Dobré je i to, když má na sobě kufr umístěnou plastovou úchytku, do které lze vložit vizitka s osobními údaji. Ta dobře poslouží v tom případě, když se vám kufr na cestách ztratí. Dále může kufr disponovat i zámkem. Ten plní bezpečnostní funkci a na cestách je velmi užitečná. Kufr pro ženy i pro pány může mít nejrůznější design. Chcete-li, aby byl váš kufr nejen kvalitní, ale také stylový a trendy, pojďte si o módních barvách, vzorech a motivech přečíst více informací níže. Jdeme na to!

Jaký design kufru bude v letošní sezóně in a s jakým oblečením kufry nejlépe kombinovat?

Na trhu jsou zákazníkům k mání kufry pánské, dámské a tzv. unisex. Ty poslední se vzhledově hodí pro ženy i pro muže. V letošní sezóně budou hrát prim převážně přírodní a pastelové tóny barev. Tmavě modrý, oříškový i khaki kufr tak bude letos tím správným řešením i pro vás. Vyhýbat se však nemusíte ani černé nebo bílé klasice. To jsou totiž barvy univerzální, které z módy jen tak nevyjdou. Ženy pak mnohdy sáhnou i po stříbrné nebo po zlaté variantě kufru. Ten lze totiž perfektně ladit i s blyštivými šperky. Na cestování se ke kufrům dobře hodí i teplákové soupravy. Ty jsou pohodlné a stylové zároveň. Vhodná je na cesty např. mikina s kapucí a kalhoty v regular fit střihu. Dámská mikina nike na MODIVO zaujme každou trendy ženu či slečnu. Zkuste se na širokou nabídku mikin online kouknout i vy.