Romantický a nesmírně něžný vzor Lilac z dílny světově uznávané módní návrhářky Blanky Matragi si vás získá na první pohled. Autorská digitálně zpracovaná malba inspirovaná šeříkem vnese do vaší ložnice harmonii a pocit uvolnění. Užijte si dokonalé souznění fialových tónů a propracované detaily, které z luxusního povlečení činí osobité umělecké dílo, které je pokračováním velice úspěšné spolupráce Blanky Matragi s firmou Matějovský. „Povlečení v provedení luxusního bavlněného mako saténu je tištěno nejmodernějším digitálním tiskem, který zajišťuje věrný detail přesně dle autorčina záměru,“ dodává Kateřina Vařechová, obchodní ředitelka společnosti Matějovský, tradičního českého výrobce ložního povlečení a bytového textilu.

Ložnice podle Matějovského

Moderní technologie digitálního tisku umožňují výrobcům přivádět na světlo světa úžasné textilie, které se pyšní zářivými barvami a precizními detaily. „Květinové vzory od našich návrhářů jsou skvělou volbou, pokud hledáte kvalitní povlečení, které vám bude sloužit dlouhé roky a zároveň se vám jeho vzor takzvaně neokouká,“ říká s úsměvem Kateřina Vařechová. Hitem letošního jara je bavlněné povlečení Aurelia. Koláž florální akvarelové malby a foto prvků dala vzniknout půvabnému vzoru, který se stane nepřehlédnutelným doplňkem. Jemný bílo modrý podklad dává vyniknout květům v atraktivních fialových a růžových odstínech, takže si budete připadat jako by vás objímala rozkvetlá louka.

V náruči květin

Květinové povlečení není jen výsadou pro romantické duše. Pocit pohodlí a harmonie vnese do každého interiéru, stačí správně zvolit vhodný dezén a barevný tón. Odstíny modré vás před spánkem odmění pocitem klidu, žluté květiny vás povzbudí do nového dne. Pokud máte interiér ložnice laděný do světlých neutrálních tónu, pak může být výrazné povlečení atraktivní dominantou celého prostoru.

Jak se spí v bambusu?

Přeci jen dáváte přednost minimalismu a jednobarevnému povlečení? Novinkou od Matějovského, kterou si zamilujete na první dotek, je luxusní kolekce povlečení Luna z bambusového saténu. Nesmírně hebký přírodní bambusový satén si vás získá svou elegancí, překvapí vás pocitem lehkosti a dechberoucím přirozeným leskem. „Vlákna jsou velmi jemná a přirozenou vlastností látky je pozvolný počesaný efekt, díky kterému je povlečení ještě příjemnější na dotek,“ popisuje Kateřina Vařechová, obchodní ředitelka společnosti Matějovský. Povlečení Luna dobře udržuje teplo a skvěle absorbuje vlhkost. Čistý design ve spojení s atraktivními barvami vnese do každodennosti svěží noblesu. S barevným odleskem si navíc se zalíbením pohrává intenzita dopadajícího světla. Bambusový satén je materiál, kterého se jednoduše musíte dotknout.

Přečtěte si dále: Jak často měnit ložní povlečení? Dopřejte ložnici voňavé osvěžení co nejčastěji