Díky tomu zažijete potěšení a unikátní zážitek na každé lžičce. Smetanový jogurt z Valašska s příchutí Marlenky je vyráběn ve dvou variantách, klasické nebo s kakaem. Základem je vždy kvalitní smetana, kterou odebírá Mlékárna Valašské Meziříčí od moravských farmářů a nezaměnitelná chuť medového dortu od Marlenky.

„Vývoj výrobků trval více než rok a cílem bylo dosáhnout toho, aby se chuť jogurtu co nejvěrněji podobala nezaměnitelné chuti medového dortu Marlenka. To se, myslím, nakonec podařilo i proto, že do příchuťové složky jogurtu jsou přidány přímo drobečky z těchto dortů.  Věříme, že spojení chutí obou výrobků přinese našim zákazníkům nepopsatelný chuťový zážitek,“ uvádí Zdeněk Bukovjan, Sales & Marketing Manager Mlékárny Valašské Meziříčí.

Zdroj: VLM

Smetanový jogurt z Valašska MARLENKA klasická a Smetanový jogurt z Valašska MARLENKA s kakaem jsou smetanové jogurty Mlékárny Valašské Meziříčí s obsahem 8 % tuku. Jsou vyrobeny z mléka nejvyšší jakosti, které má certifikaci Q CZ. Jedná se o režim jakosti, který splňuje vyšší kvalitativní parametry, než jsou stanoveny evropskou legislativou. Dosažení této kvality je zapotřebí důsledná hygiena, kvalitní krmivo, výživa, zdraví a životní podmínky zvířat na farmách. Jedná se výrobky jemné chutě vhodné pro přímou konzumaci. Obsahují jogurtové bakterie. Cena výrobků je 21,90 Kč. Produkty lze zakoupit v podnikové prodejně Mlékárny Valašské Meziříčí, s.r.o.,  MARLENKA international, s.r.o., v síti COOP, Globus, Kaufland a nezávislém trhu.

Chuť medových dortů Marlenka si podmanila doslova celý svět. Cestu si našla až do Mlékárny Valašské Meziříčí, kde se po měsících testování spojila kvalita obou výrobků a jejich dokonalé chutě. Na trhu jsou tak zcela nové jogurty. Jedná se o spojení tradičního smetanového jogurtu z Valašska s medovým dortem. Díky tomu si je budou moci příznivci obou výrobků řádně vychutnat. Snoubí v sobě tradici, poctivost a mistrovské umění každého z obou řemesel. Neobsahují žádné umělé konzervanty a barviva. Produkty Marlenka jsou založeny na staroarménských rodinných recepturách zakladatele společnosti, pana Gevorga Avetisjana. Vyznačují se vynikající kvalitou, nezaměnitelnou chutí a velmi dlouhou trvanlivostí. Jejich jedinečné vlastnosti jsou dány především kvalitními a pečlivě vybranými surovinami, v čele s tou nejdůležitější, použitou ve všech receptech – přírodního medu. Více o výrobku na

www.jogurtmarlenka.cz

https://www.mlekarna-valmez.cz/produkty/smetanovy-jogurt-z-valasska-marlenka-med-kakao-vlasske-orechy