Audioteka je největší audioknižní platforma v Česku. Její katalog obsahuje zábavné, detektivní, dobrodružné i sci-fi příběhy, ale také například tituly podporující osobní rozvoj. Vytváří rovněž vlastní obsah, a to i v takzvaně superprodukčním zpracování, které se postará o jedinečný posluchačský zážitek. Je založeno na perfektním zvuku včetně působivých efektů, které dotváří kulisy příběhu. Navíc co role, to skvělý interpret z řad předních českých a slovenských herců.

Audioteka slaví, dárky připravila pro posluchače

Na českém trhu působí Audioteka již 12 let. Při této příležitosti nabízí od 10. do 12. října 2023 bezmála 4 000 titulů napříč žánry a vydavateli za zvýhodněnou cenu 199 Kč za kus. Ještě o den déle, tedy až do 13. října, budou za akční cenu k dispozici audioknihy pod značkou Audioteka.

Z titulů, které objevíte v narozeninové nabídce Audioteky, patří k našim tipům originální zpracování divadelní klasiky, dramatizace díla královny detektivek nebo inspirativní příběh matky světoznámého vizionáře.

Carlo Goldoni: Sluha dvou pánů

Jedno z vrcholných děl commedia dell'arte se dočkalo audioknižního zpracování. Dává více prostoru přirozenosti mladého Truffaldina v podání Kryštofa Hádka. Stěžejní je tempo stále aktuálních dialogů. Nahrávalo se proto najednou s kompletním osazenstvem včetně Eriky Stárkové, Ivana Trojana, Vladimíra Polívky, Miroslava Táborského a dalších oblíbených herců. Za audio kulisami pro vytvoření co nejvěrnější atmosféry se režisér vydal přímo do Benátek.

Agatha Christie: Pavučina

Ústřední postavou detektivní komedie plné nečekaných zvratů, falešných stop, skutečného odhalení a také černého humoru je milovnice dobrodružných historek Clarissa. Dokud mrtvola objevená u ní v domě figurovala pouze v její, detektivními příběhy ovlivněné, fantazii, bylo vše v pořádku. Jenže jednoho dne se představa zhmotní ve skutečnost, když najde oběť vraždy přímo v salonku svého venkovského sídla. Hlavních rolí se zhostili Andrea Elsnerová, Otakar Brousek ml., Marek Holý a Jan Nedbal.

Maye Musk: Když má žena plán

Matka Elona Muska a současně mezinárodně uznávaná supermodelka sdílí svůj příběh a zkušenosti z profesního i osobního života. Ten nebyl vždy jednoduchý. V jednatřiceti zůstala na výchovu tří dětí sama a ve snaze je zaopatřit se často pohybovala na hranici chudoby. Potýkala se i s problémy s nadváhou a věkovou diskriminací v módním průmyslu. Příběh ženy, která se nikdy nenechala odradit, načetla Vilma Cibulková.

Více informací k těmto i dalším titulům najdete na audioteka.cz.