Párou proti bakteriím i alergenům

Čištění párou je skvělý způsob, jak se zbavit takřka všech nečistot v domácnosti. Pára dokáže rychle uvolnit zaschlé, lepkavé skvrny a nečistoty, zneškodní bakterie bez používání dodatečné chemie a eliminuje i plísně nebo alergeny. Parní čištění je totiž založené na kombinaci tlaku a vysoké teploty, která ohřeje vodu až na bod varu. Díky tomu přístroj vytváří páru, která je hnaná vysokým tlakem ven a má takovou sílu, že rozpustí všechny nečistoty. Špína a zaschlé skvrny se navíc uvolňují o dost rychleji než během normálního úklidu horkou vodou. Pára tak dokáže zlikvidovat až 99 % bakterií a alergenů, což je ideální hlavně pro alergiky a astmatiky nebo majitele domácích mazlíčků.

Parní vysavače na všechny pevné podlahy

Parní vysavač v sobě kombinuje mop i vysávání. Dokáže vysávat a současně čistit párou, což znamená, že můžete zároveň odstraňovat nečistoty, a přitom také dezinfikovat povrchy. Jedno zařízení tak nahrazuje tradiční vysavač a parní přístroj, což ušetří v domácnosti ušetří cenné místo navíc. Vysavač je určený na dlažbu, PVC, vinyl, laminát, lakované dřevo i na koberce, takže vám nic nebrání v tom vydat se plnou parou k ještě zářivějším podlahám beze stop. Jedním takovým užitečným pomocníkem, který se může stát běžnou součástí vašeho úklidu, je například Bissell CrossWave HydroSteam PET.

Nejnovější model Bissell CrossWave HydroSteam PET vám umožní spustit čištění párou stiskem jednoho tlačítka. Má oddělené nádobky na čistou a špinavou vodu, takže čistíte vždy jen tou čistou. Je primárně určený na tvrdé podlahy, ale oživíte s ním klidně i zašlé koberce.

Tangle-Free technologie minimalizuje namotávání vlasů nebo chlupů na čisticí kartáč, takže je ideální do bytu nebo domu s domácími mazlíčky. Po použití jen stiskněte tlačítko samočistícího režimu, po jeho proběhnutí jednotlivé součásti necháte vyschnout a vysavač je opět připravený na další výkon.

Na výběr je ze dvou variant - CrossWave HydroSteam PET Select za 12 999 Kč nebo CrossWave HydroSteam PET Pro 13 499 Kč, jehož balení obsahuje jeden čisticí kartáč navíc a prostředek Fresh Start určený na čištění samotného vysavače.