Je to pro mě „poprvé“ a jsem z toho trochu neklidná. Ale těším se, protože znám výsledek, nejenom od kamarádek, ale i z fotek. Ještě pár kroků a budeme v estetickém centru RP CLINIC (nechtěla jsem jít sama a jsem ráda, že moje kamarádka jde se mnou), dozvím se více a uvidím, co mi specialisté doporučí.

Jsem docela zvědavá

Už prostředí recepce na mě působí jako uhlazená tvář. Tvář vyhlazená bez jediné vrásky, vitální a dokonalá. Působí na mě dojmem, že tady se o mě postarají tak, jak si přeji.

Jakou mám představu?

Nejdříve zřejmě využiji dentální hygienu, tu jsem si naposledy dopřála před lety. A upřímně, je to docela dávno. Pak bych to viděla na botulotoxin, to bude velké poprvé. Seberu odvahu i pro výplň. A slyšela jsem, že v tomto období oslabeného imunitního systému je vhodné využít nitrožilní infuze s obsahem toho, co nám chybí, což jsou vitamíny. O tom bych si chtěla také něco poslechnout.

Ale znáte to, to je moje představa, především proto očekávám doporučení terapií od specialistů konzultantů. Zcela se jim vydám do jejich rukou. Z praxe vím, že se moje představy mohou lišit od skutečnosti. Oni nejlépe poznají v jakém pořadí a co budu potřebovat. Navíc jsem zvědavá, jak se budou moje plány, představy lišit od jejich doporučení.

V estetickém centru

Asi jsem to úplně nečekala, ale je zde snad všechno co potřebuji k tomu, abych se cítila v tomto roce lépe. Centrum se dělí na 4 části.

V centru estetické dermatologie (esthetic care) se mi postarají o pleť a jsem opravdu zvědavá, jaké procedury mě tu čekají. Ve stomatologickém centru (dental care) se dočkám péče o chrup. Od centra péče o zdraví (health care), očekávám nejenom péči o můj imunitní systém, ale zjistila jsem, že zde funguje i výživové poradenství a coaching. A i když jsem o tom nepřemýšlela, tak asi využiji i centra tělové terapie (body care), kdo by nechtěl být před jarem štíhlejší bez fyzické námahy.

A co vy?

V estetickém centru www.rpclinic.cz se o klienty starají komplexně. Pro každého mají jiné řešení. Využijte toho a RP CLINIC Na Poříčí v Praze navštivte jako já.

Autor článku: ASSET MEDIA s.r.o.