Pokud nám připadá světlá pleť hezká, znamená to, že tmavší pleť už taková není? Jestliže si myslíme, že velké oči jsou přitažlivé, znamená to, že se nám nelíbí podlouhlá víčka? A co teprve ústa! Možná máme dojem, že nejžádanější jsou ta plná, myslíme si snad ale, že drobné růžové rty jsou nepřijatelné? Určitě ne.

Všichni lidé jsou něčím hezcí a zajímaví, ať vypadají jakkoli. Na základě astrologie však někdo v určitých aspektech září více, a to částečně i díky našim vládnoucím planetám.

Podívejme se na nejhezčí znamení zvěrokruhu a na to, co je na nich nejpřitažlivější:

1. Ryby - nejhezčí znamení zvěrokruhu

Znamení Ryb je nejhezčí díky své kreativitě a empatii, které mají tito lidé na rozdávání. Z fyzických znaků nejvíce zaujmou svýma nádhernýma hlubokýma očima a nohama až do nebe.

2. Panna - nejpůvabnější znamení zvěrokruhu

Panny umí zacházet se slovy a vždy vědí, co říct. Díky tomu jsou pro své okolí půvabné a přirozeně přitažlivé. Uchvátit dokážou svým pupíkem.

3. Lev - nejpřitažlivější znamení zvěrokruhu

Lidé narození ve znamení Lva se řídí srdcem. Je tak pravděpodobné, že jedněmi z nejkrásnějších prsou v okolí se budou pyšnit právě ženy Lvice. Svých předností jsou si obvykle moc dobře vědomy, což může být pro muže hypnotizující.

4. Beran - nejodvážnější znamení zvěrokruhu

Vzhledem k tomu, že Beran vládne hlavě, je pravděpodobné, že u lidí v tomto znamení zaznamenáte krásu ve všech obličejových rysech. Výrazné obočí je známkou inteligence. Žena ve znamení Berana je divoká a silná.  

5. Váhy - nejcitlivější znamení zvěrokruhu

Váhy se vyznačují jemnou krásou, spravedlností a diplomatickou povahou. Na lidském těle vládnou Váhy ledvinám. Pokud jde tedy o fyzično, pyšní se zády, které budete chtít masírovat celé hodiny.

6. Býk - skrytá krása zvěrokruhu

Býk je skrytý krasavec. Oplývá neuvěřitelnou něhou a smyslností, nicméně člověk musí trochu bádat, aby tyto osobnostní rysy odhalil. Ženě ve znamení Býka budete chtít políbit krk, elegantní způsob, jakým otáčí hlavu nebo zvedá bradu, je totiž doslova k zbláznění.

7. Střelec - nejvýraznější znamení zvěrokruhu

Na Střelci je zábavná a přitažlivá jeho spontánnost. U ženy v tomto znamení, které je zobrazeno jako napůl člověk, napůl kůň, vás pak uchvátí její stehna. Doslova lákají k pohlazení.

8. Blíženci - nejmilejší znamení zvěrokruhu

K atraktivním rysům Blíženců patří paže. V jejich objetí se člověk cítí v bezpečí. Lidé narození ve znamení Blíženců jsou také velmi přizpůsobiví a nic pro ně není problém, což je dělá pro okolí ještě přitažlivější.

9. Štír - nejvíce sexy znamení zvěrokruhu

Odhodlanost a asertivita dělá z tohoto znamení zvěrokruhu sexy záletníka či záletnici. Ženy Štíři jsou neobyčejně přitažlivé a úzkostlivě dbají o štíhlou linii především boků.

10. Rak - nejkrásnější znamení zvěrokruhu

Žena ve znamení Raka je tou nejvěrnější osobou, jakou kdy potkáte. Mimo jiné jí patří ty nejhezčí a nejjemnější ruce, kterých se budete chtít dotýkat a hladit je celé hodiny.

 11. Kozoroh - nejjemnější znamení zvěrokruhu

Právě dlouhé, štíhlé nohy jsou tím, co dělá Kozoroha atraktivním. Jejich nejpřitažlivějším osobnostním rysem je pak ctižádost.

12. Vodnář - nejvíce výjimečné znamení zvěrokruhu

Ne každý je obdařen krásnými kotníky, ale Vodnář ano. Dámy narozené v tomto znamení by mohly z fleku předvádět na módním mole, jelikož jejich útlé kotníky a lýtka vypadají skvěle v sukních a šatech. Vodnářky jsou také ambiciózní plánovačky, které si dokáží skvěle zorganizovat budoucnost.

Zdroj: vlasta.cz The Prettiest Zodiac Signs, Ranked (& What Makes Them Attractive) | YourTango

Související články