Označení frenemies kombinuje anglická slova pro přítele (friend) a nepřítele (enemy), což zní paradoxně, že? Ale opravdu, existují jedinci, kteří se tváří jako přátelé, avšak ve skutečnosti jsou mistři v přetvářce. Buďte na pozoru před těmito třemi varovnými signály. Někteří lidé se mohou jevit jako vaši obdivovatelé, být vám po ruce a zdát se, že jsou vždy připraveni pomoci, když je potřebujete. Jenže opak je pravdou.

Zdroj: Youtube

Ve skutečnosti mohou mít skryté úmysly a jejich nabízené přátelství může být jen na oko. Pokud máte někoho takového ve svém okolí, dejte si pozor, co mu budete říkat. Pomoci vám mohou i hvězdy, které prozradily, jaká znamení zvěrokruhu mají tendenci a sklony k tomu, být falešná.

Beran

Lidé narození ve znamení Berana mají tendenci snažit se, aby se všem a za každou cenu líbili. Jsou charakterizováni živlem ohně, což je činí energickými a odvážnými. Avšak jejich chování nemusí být vždy ideální, což může vést k vnímání jejich osobnosti jako neupřímné a falešné. Snaží se kompenzovat své nedostatky zdánlivě přátelským chováním. Berani touží být považováni za dobré přátele, ale možná si neuvědomují, že klíčem k pravému přátelství je upřímnost. Jejich způsob naslouchání může být povrchní, což může vytvářet dojem, že jsou zaměřeni především na sebe a málo se zajímají o potřeby ostatních.

Váhy

Lidé narození v tomto znamení mají schopnost projevit přátelství a empatii k problémům druhých. Bohužel nedokáží být někdy upřímní tak, jak by se od nich zřejmě očekávalo. Snaží se líbit všem kolem sebe, což vede k častému vyjadřování povrchních komplimentů bez skutečného významu. Váhy jsou mistry v přetvářce a díky svým vynikajícím pozorovacím schopnostem si dokáží udržet přehled o všech nepravdách, které pronesou. Své skutečné pocity a emoce drží uvnitř sebe, aby si udržely konzistentní image, která se stane jejich rozpoznávacím znakem.

Vodnář

Lidé narození ve znamení Vodnáře jsou klidní a vyrovnaní. Nic je nerozhází, protože si z ničeho nedělají velkou hlavu. Ve společnosti se snaží předstírat zájem o všechny a vypadají vždy jako nejlepší kamarádi. Lidé narození v tomto znamení bývají falešní, protože umí velmi dobře manipulovat s ostatními lidmi. Svým přátelům se ozývají jen tehdy, když něco potřebují. Ze všeho by chtěli jen výhody pro sebe, a ne pro ostatní. Člověk, který je narozený ve znamení Vodnáře, rozhodně není férový a nehraje podle pravidel.

Zdroj: Vlasta.cz, Astronomy.com, stylist.com

Související články