Beran

21. 3. – 20. 4.

Cítíte se skvěle, ale pracovní sféra není zrovna to, čemu dáváte začátkem ledna přednost. Nejraději byste se věnovali všemu ostatnímu, a proto vám debaty o práci mohou pokazit náladu. Nakonec přece jen najdete spřízněnou dušičku a prožijete příjemné okamžiky odreagování.

Nejlepší den: 3. 1.

Nejhorší den: 7. 1.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Jupiter putuje vaším znamením a jeho působení zvyšuje vaši skromnost a zdrženlivost. Po svátcích se netoužíte věnovat společenským aktivitám a přistihujete se při tom, že jste mnohem raději doma. V klidu promyslíte důležitá rozhodnutí, na což dohlédne se svou opatrností i Saturn.

Nejlepší den: 2. 1.

Nejhorší den: 5. 1.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Pokud jste se rozhodli jednou provždy zatočit s kily navíc, vybrali jste si po svátcích ideální dobu. Přihlaste se do nějakého organizovaného programu snižování nadváhy a první krůčky k vysněné postavě vám jistě zvednou sebevědomí. Vaši známí si rychle všimnou změny.

Nejlepší den: 1. 1.

Nejhorší den: 3. 1.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Venuše procházející znamením Střelce odstartuje zvýšenou aktivitu a budete se divit, jak vše půjde hladce. Jednání a zařizování bude mít úspěšný dopad, rozhodně si nemůžete stěžovat na nedostatek myšlenek a skvělých nápadů. Dny vám zpestří také nějaký příjemný flirtík.

Nejlepší den: 6. 1.

Nejhorší den: 4. 1.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Tvůrčí duch nového roku 2024 vás inspiruje k nutné reorganizaci některých věcí, které mnozí z vašeho okolí nepovažují za důležité. Počítejte tedy s překážkami, vaší velkou výhodou ale je, že vás naštěstí nic nerozhodí ani nepřekvapí. Jste pevní a umíte se pořádně zapřít.

Nejlepší den: 3. 1. 

Nejhorší den: 2. 1.    

Panna

23. 8. – 22. 9.

V oblasti lásky jste naprosto v klidu. Víte, že si svůj protějšek nemůžete přivázat k noze a celý den ho hlídat – věříte na přátelství a upřímnost. Svému zlatíčku důvěřujete a ani vás nenapadne o něm pochybovat. Nechápete ale ty, kteří hovoří o své lásce pokaždé jinak.

Nejlepší den: 7. 1.

Nejhorší den: 6. 1.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Věnujte maximální pozornost svým blízkým – někteří z nich zřejmě po svátcích řeší zapeklitý problém a uvítali by vaši nezištnou pomoc. Zpočátku bude situace poněkud nepřehledná, pak ale dojde k jejímu logickému, i když pro vás trochu nečekanému vyústění. Vše dobře dopadne.

Nejlepší den: 4. 1.

Nejhorší den: 1. 1.

Štír

24. 10. – 22. 11.

V práci máte jedinečnou příležitost nějakým razantním způsobem pohnout s již dlouho odkládaným úkolem. Oslníte svou pílí a nabije vás to ještě větší energií, protože pocítíte, že se konečně blížíte k tomu, co si už dlouho přejete. Může se naskytnout i možnost povýšení.

Nejlepší den: 6. 1.  

Nejhorší den: 2. 1.     

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Stále se učíte být trochu extrovertnější, než je vám vlastní. Pro váš profesní i milostný život je to ale zapotřebí. Jinak si brzy od svého okolí vysloužíte označení mrzout nebo škarohlíd, což by byla škoda, protože ve skrytu duše jím v žádném případě nejste.

Nejlepší den: 5. 1.

Nejhorší den: 4. 1.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

V novém roce 2024 budete hýřit vtipem a můžete se radovat z lásky a něžných chvilek. Jen si dejte pozor v situacích, kdy jste možná málo trpěliví vůči potížím druhých. Nyní budete také rychlí v rozhodování, ne vždy se ale rozhodnete finančně výhodně. Raději více zvažujte!

Nejlepší den: 1. 1.

Nejhorší den: 7. 1.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

V pracovních záležitostech se hned začátkem roku objeví jistý zádrhel, s nímž si nebudete vědět rady. Poraďte se nejprve se zkušenějšími kolegy, a pokud vám nedokážou pomoci, obraťte se na nadřízené. Společně určitě vymyslíte řešení, které dá všechno co nejdřív do pořádku.

Nejlepší den: 4. 1.

Nejhorší den: 3. 1.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Díky lednové Venuši máte velmi dobré vyhlídky na úspěch v milostném životě. Váš temperament nehodlá zahálet a dostanete se do situací příjemného erotického chvění. Aktivita je patrná zejména po večerech, kdy zatoužíte vyrazit za společností do nočních podniků nebo barů.

Nejlepší den: 7. 1.

Nejhorší den: 5. 1.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články