Beran

21. 3. – 20. 4.

Ještě v pondělí můžete využít pozitivní vliv Venuše z vašeho sektoru přátel. S její pomocí potřebné a přínosné kontakty nejen navážete, ale i posílíte. Víkend s Lunou ve vašem sektoru komunikace věnujte partnerovi. Pokud je potřeba, abyste se na něčem téměř demonstrativně shodli, můžete si být jistí, že se vám to taky podaří.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Než se rozhodnete, že svolíte k tomu, co po vás vyžadují ať už vaši, nebo partnerovi rodiče, dobře si to rozmyslete. Jde o závazek, který není jen symbolický, ale jeho důsledky mohou do vašeho života zasahovat hlouběji, než si umíte představit. Nechcete si to rozmyslet a ještě jednou zvážit podmínky?

VIDEO: Jaká znamení nevyrazí z domu bez nalíčení? Podívejte se!

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

V době, kdy Slunce prochází Rybami, máte sklon vnímat celý svět jako místo, kde jste v ohrožení. Právě proto byste měli vyhledávat společnost lidí, kteří se s vámi rádi baví a kteří vám ukazují, jak a kde hledat nejrůznější životní radosti. Využijte víkend, kdy máte čas, a důkladně to s nimi proberte!

Rak

22. 6. - 22 7.

Venuše, která se v pondělí večer dostává do Ryb, vám dává šanci na seznámení s opravdu zajímavým člověkem. I když obvykle kontaktům, které se navazují přes sociální sítě, moc nevěříte, tentokrát můžete a máte změnit názor. Dejte šanci člověku, který může ve vašem životě hodně změnit a obrátit k lepšímu.

Lev

23. 7. - 22. 8.

Hned v pondělí čekejte spoustu podnětů k přemýšlení. Konečně máte šanci pochopit, že v hádkách nemusí být vždycky vina na straně vašeho životního druha, ale že byste se měli občas nad sebou zamyslet i vy. Kdybyste si slíbili, že ho zejména v první polovině týdne nebudete provokovat, bude to skvělé.

Panna

23. 8. - 22. 9.

Slunce, které prochází vaším partnerským sektorem, vás dostává do situací, kdy zjišťujete, že jste opravdu skvělí a že se vašemu partnerovi dá závidět. Na rozdíl od ostatních dokážete i ožehavé situace řešit tak, aby byl výsledek přijatelný pro obě strany. Navíc se nehádáte, protože k tomu není důvod.

Váhy

23. 9. - 23. 10.

V pondělí a v úterý, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem, věnujte jednání svého partnera větší pozornost než obvykle. Pokud vám intuice řekne, že před vámi něco tají, neříkejte, že je to nesmysl, ale začněte nenápadně, ale intenzivně pátrat. Nezapomeňte, že jste jediní, kteří mu dokážou pomoci!

Štír

24. 10. - 22. 11.

Zejména ve středu a ve čtvrtek se dostanete do situace, na jejíž zvládnutí můžete být upřímně hrdí. Pochopíte, že jste konečně zkrotili žárlivost, která vám skoro přerůstala přes hlavu. Tentokrát s ní dokážete pracovat tak, aby ve vašem vztahu fungovala jako koření, které dodá lásce ten pravý šmrnc.

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Když se zamyslíte nad svým vztahem a nad tím, co všechno jste s miláčkem za dobu, co jste spolu, zvládli, budete sami na sebe právem hrdí. To, že zejména na začátku týdne budete mít pocit, že spolu ani nemusíte mluvit, protože si myšlenky vlastně čtete, je dalším důkazem vašeho rostoucího porozumění.

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

Zásadní vliv na vás začne od pondělí vyvíjet Venuše, která se dostává do sektoru komunikace. Najednou vás budou při pohledu na partnera napadat přirovnání, která byste se jindy pronést nahlas skoro styděli. Tentokrát se vaše postoje změní. Můžete dokonce přemýšlet, zda pro svého partnera nesložit báseň.

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

V pondělí, kdy je Venuše naposledy ve vašem znamení, přemýšlejte nad způsobem, kterým byste potěšili jak sebe, tak svého životního druha. Radost mu udělejte nabídkou aktivity, která vás oba baví, ale na niž obvykle nemáte čas. Vyrazíte do termálů nebo začnete přemýšlet o společném vyhlídkovém letu?

Ryby

21. 2. 20. 3.

Jde o týden, kdy vám vůbec nic nechybí. Navíc jdete od úspěchu k úspěchu. Zejména ve středu a ve čtvrtek sklidíte uznání i od lidí, kteří se jindy chválou nezatěžují a cizí výsledky neuznávají. Pozor si musíte dávat až v neděli. Tam hrozí, že vám někdo bude lhát tak přesvědčivě, že mu nakonec uvěříte.

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz

Související články