Beran

21. 3. – 20. 4.

Za ambice, které máte, se v žádném případě nestyďte. Na lidi, kteří vám je budou rozmlouvat, nedejte. V úterý a ve středu, kdy je Luna ve vašem znamení, zbytečně nespěchejte. V autě si hlídejte přednost, jako pěší přecházejte výhradně na zelenou. Opatrný přístup k životu vás nebaví, ale je nutný.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Pro jistotu počítejte s tím, že se mluví hlavně o tom, po čem nikomu nic není. Právě proto byste si měli hlídat každé slovo. Ve čtvrtek a v pátek, kdy se Luna dostane do vašeho znamení, přemýšlejte o vhodných investicích. Kdyby se naskytla možnost koupit zajímavou nemovitost, měli byste ji využít.

VIDEO: Vtipná scénka Felix Holzmann - Astrologie - s Milanem Nedělou. Podívejte se!

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Ve dnech, kdy Slunce prochází Vodnářem, vás doma vyloženě pálí půda pod nohama. Chcete vyrazit někam, kde jste ještě nebyli, a poznávat místa, která vás vždycky lákala. Než se rozhodnete, že pojedete, sedněte si a udělejte si cestovní plán. Pak ale musíte své plány obhájit doma, což snadné nebude.

Rak

22. 6. - 22 7.

Vzpomínky na lidi, kteří pro vás v nějakém životním období byli důležití, ale kteří z vašeho života nějak vyvanuli, jsou stále intenzivnější. Možná by bylo dobré, kdybyste je oslovili a domluvili si setkání. Když se vám je nepodaří najít, nevadí. Máte alespoň šanci vyzkoušet sílu sociálních sítí!

Lev

23. 7. - 22. 8.

Hlavně si nenechte namluvit, že jste něco prošvihli a že je na začátek nové životní dráhy pozdě. Hned v úterý, kdy se ve vašem partnerském sektoru setká Mars s Plutem, čekejte událost, která váš život nasměruje tam, kam jste ho sice nikdy vést nechtěli, ale s čím teď budete neobyčejně spokojení.

Panna

23. 8. - 22. 9.

Hloupých a riskantních rozhodnutí, která byste učinili vy sami, se obávat nemusíte. Na to máte naštěstí zdravého rozumu dost. Pozor si však dávejte na lidi, kteří mají pocit, že vám mají právo radit a vůbec mluvit do života. Nejpozději ve čtvrtek jim musíte vysvětlit, že to tak nejde a nepůjde.

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Popeleční středa, která letos připadá na Valentýna, vás dostane do zajímavé situace. Pokud jste chtěli důsledně dodržovat předvelikonoční půst, narazíte na miláčka, který vás pozve na opravdu slavnostní valentýnskou večeři. Večeři si ujít nenecháte. Usoudíte, že půst může klidně být o jeden den kratší.

Štír

24. 10. - 22. 11.

Zásadní planetou, která na vás vyvíjí (a ještě dlouho vyvíjet bude) tlak, je Pluto, který se dostal do Vodnáře. Najednou procházíte obdobím, kdy si uvědomujete, že stará pravidla platit přestala a nová ještě nikdo nestanovil. Naštěstí máte partnera, který vás i v těchto náročných chvílích podrží.

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Hned na začátku týdne si musíte slíbit, že se nenecháte unést emocemi, které nedokážete ukočírovat. Platí to zejména pro práci, kde máte pocit, že se vás všichni snaží rozčílit. Naštěstí se ve středu naskytne příležitost, kdy nezdárné kolegy dokážete srovnat. Pak nastane klid a ničím nerušený pořádek.

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

Je potřeba, abyste mysleli především na sebe. Snažte se získat to, co vám pomůže a co vám prospěje. Poznámkami ohledně toho, že myslíte jen sami na sebe, se nezabývejte a vůbec už na ně nereagujte. Doma můžete maximálně vysvětlit, že když bude dobře vám, budou se dobře cítit i všichni vaši blízcí.

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Při řešení všech důležitých záležitostí hrajte o čas. V pondělí nedělejte pokud možno nic. V úterý však můžete využít kombinované síly planet z vašeho znamení a prosadit to, co je pro vás důležité. Zejména ve středu si tak otevřete možnosti, které jste dosud brali jako jeden ze svých nesplnitelných snů.

Ryby

21. 2. 20. 3.

V pondělí, kdy je Luna ve vašem znamení, si můžete klidně a bez nejmenších výčitek svědomí dopřát pohodu a klid. Do práce sice jít musíte, ale i tam byste se měli věnovat především kultivaci mezilidských vztahů. Veškerá energie, kterou do jejich vylepšení investujete, se vám velice rychle v tom nejlepším vrátí.

Zdroj: časopis Vlasta

Související články