Beran

21. 3. – 20. 4.

I tak prudká povaha, kterou nepochybně máte, si čas od času zaslouží zdrženlivost, klid a oddech. Dopřejte si ho zejména v pondělí dopoledne.

Do úterního večera, kdy je Luna ve Lvu, si udělejte čas na člověka, kterého chcete dlouho sbalit a který vám dosud odolává. Tentokrát se situace zásadně změní!

Býk

21. 4. – 21. 5.

V pondělí se chováte tak, že se sami divíte. Místo obvyklého přemýšlení, uvažování a váhání se vrhnete na aktivitu až riskantní. Vyjde vám tak, že se budete jenom upřímně divit.

Ve středu večer, kdy se do vašeho znamení dostává Merkur, mluvte a argumentujte. Získáte tak přesně to, co nutně potřebujete.

VIDEO: Váhy, podívejte se na výklad tarotu na květen.

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

O tom, že je líná huba holým neštěstím, víte už dlouho. V pondělí ji musíte použít na debatu s lidmi, kterých se všichni ostatní bojí.

Vy si říkáte, že je můžete tím, co jim říkáte, sice naštvat, ale zároveň je svou argumentací přimějete k přemýšlení. Pokud mají rozum, vyberou si z vašich slov to lepší.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Pokušení má ve vašem případě podobu kvalitního multifunkčního domácího přístroje. Když ho uvidíte, zahoříte. Kamarádka, která ho má a má s ním ty nejlepší zkušenosti, vás už bez problémů doklepne.

Partner bude mít sice pár zbytečných poznámek, ale když zjistí, že s vámi nehne, raději se poddá.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Potíže, které máte s dětmi, jsou sice zejména v první polovině týdne náročné, ale vy je nakonec zvládnete. V dalším kole začnete přemýšlet, zda byste se k nim neměli přece jen chovat jako k dospělejším, než jsou.

Čím více budete ctít a respektovat jejich důstojnost, tím vyváženější váš vztah bude.

Panna

23. 8. – 22. 9.

V pondělí, kdy na vás pozitivně působí spojené síly Slunce, Urana, Venuše a Saturna, se věnujte svému partnerovi.

Je potřeba, abyste si uvědomili, že je to nejdůležitější člověk ve vašem životě a taky se k němu tak chovali. Všechno, co uděláte, posílí váš vztah nevídanou rychlostí a nebývalou silou.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Kamarád, který neví, kudy kam, přijde určitě za vámi. Vy si s ním musíte schůzku domluvit na sobotní večer nebo na neděli.

Luna bude ve vašem znamení a vy se s ním dokážete bavit tak, aby pochopil, že to, co mu říkáte, je naprosto oprávněné. To, že se nakonec zachová rozumně, bude jen vaše zásluha.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Tím, co jste dokázali a v čem jste opravdu dobří, se můžete klidně pochlubit. Vaše sebevědomí to nezvedne, protože to nepotřebuje. Nenápadně to však na kvality, jimiž disponujete, upozorní vašeho miláčka.

Ten konečně pochopí, že to, co on bere jako skoro nezajímavou samozřejmost, je ve skutečnosti výkon, který si zaslouží obdiv a úctu.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Od pondělního jitra do středečního večera využijte co nejintenzivněji energii Merkura z Berana. Pod jeho vlivem budete mluvit sice ještě rychleji než obvykle, ale to nevadí.

Můžete si být zase jistí, že na tom, co promyslíte, můžete především s partnerem bez obav stavět další etapu vašeho vztahu.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Jde o týden, kdy sice musíte pracovat daleko intenzivněji než obvykle, ale kdy vám to zároveň vůbec nevadí.

V pondělí byste si kromě toho měli najít čas na tvůrčí aktivitu, s jejíž pomocí zpracujete zážitky, které jste v poslední době prožili. Pomůžete tím nejen sobě, ale i spoustě ostatních lidí.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Do čtvrtka se všechno odehrává přesně tak, jak jste si naplánovali. V úterý a ve středu, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem, navíc posílíte vztah k partnerovi.

Pochopíte, že se v názorech neshodujete, ale chcete zůstat spolu. Ve zbytku týdne si potvrdíte, že je to opravdu rozumné rozhodnutí.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

V pondělí dopoledne, kdy je Luna v Raku, věnujte pozornost všem signálům, které k vám vysílá intuice. Když vás před něčím varuje, měli byste ji brát vážně.

Ve středu večer, kdy se Merkur dostává do vašeho sektoru komunikace, budete moc rádi, že jste ji poslechli. Konečně jasně víte, kudy máte jít dál!

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz

Související články