Beran

21. 3. – 20. 4.

Do pátečního dopoledne, kdy Slunce prochází vaším znamením, máte šanci dotáhnout do konce veškeré rozpracované záležitosti.

Díky tomu si konečně užijete víkend, kdy se můžete těšit z dobře vykonané práce a přemýšlet o tom, co budete dělat v dalších dnech a týdnech. Skvělých možností máte dostatek.

Býk

21. 4. – 21. 5.

S lidmi, kteří se vás už na začátku týdne ptají, zda a jak budete slavit narozeniny, se domluvíte rychle a bez problémů.

Dáte jim datum, kdy oslava proběhne, a určíte místo, na které se mají dostavit. Když se vás zeptají na dárek, který by vám udělal radost, klidně jim sdělte, jakou pozornost uvítáte.

VIDEO: Co čeká Býky v dubnu? Podívejte se na výklad karet.

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

V úterý a ve středu, kdy Luna pobývá ve vašem sektoru komunikace, se v práci připravte na náročný pohovor. Dozvíte se, že dochází ke změnám a posunům a že se s vámi počítá na vyšší místo.

Na jednou stranu vás to láká, ale na druhé si uvědomujete, že by to byla odpovědnost, na kterou nejste připravení.

Rak

22. 6. - 22 7.

Vaše představa o tom, jak má vypadat pokoj vašich dětí, narazí na jejich názor na prostor, ve kterém mají žít.

Nejdříve budete naštvaní a uražení, ale záhy pochopíte, že jen nahlas říkají to, na co mají právo. Pokud chcete, aby se doma cítily dobře, měli byste hledat kompromis a rozumnou domluvu.

Lev

23. 7. - 22. 8.

Představa, že si s vámi někdo pohrává způsobem, kterým dává najevo, že pochybuje o vaší inteligenci, se vám ani trochu nelíbí.

Jakmile vám někdo začne vysvětlovat, že máte své těžce našetřené peníze investovat do něčeho, co vám skvěle vydělá, neodoláte a řeknete mu něco, co si za rámeček rozhodně nedá.

Panna

23. 8. - 22. 9.

Pracovní část týdne proběhne v klidu a v pohodě. Změna nastane až v pátek, kdy se Slunce přesouvá do Býka.

Vy se tak můžete těšit na klidný víkend, který si užijete a během nějž se plány na další život podle vlastní úvahy zabývat můžete, či nemusíte. V každém případě si odpočinete tak, jak už dlouho ne.

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Klepy, které o svých nebo partnerových příbuzných uslyšíte, vám v první chvíli připadají jako přitažené za vlasy. Velice rychle zjistíte, že to nejsou nepodložené drby, ale čistá pravda.

Teď je jen potřeba, abyste si s partnerem udělali čas, sedli si a rozhodli se k tomu, jak se k věci postavíte vy.

Štír

24. 10. - 22. 11.

V pondělí, kdy na vás příznivě působí Luna z Raka, se můžete těšit na skvělé zprávy. Na většinu z nich byste měli co nejrychleji reagovat.

Když je potřeba, požádejte partnera, aby na celý den převzal veškeré domácí povinnosti. Naštěstí pochopí, že je to nutné. Vy se musíte věnovat důležitějším věcem.

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Do pátečního odpoledne byste měli využít energii Slunce, které prochází posledními stupni Berana. S jeho pomocí dokážete jak prohloubit vztah, který nyní prožíváte, tak odstartovat novou lásku.

Dejte si jen pozor, abyste to s tlakem na nového partnera nepřehnali. Nechcete ho přece vyděsit, ale získat.

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

I když je víkend obvykle určený k odpočinku, relaxaci a vůbec sbírání sil, v tomto týdnu se na nic takového těšit nemůžete.

V pátek, kdy jste pod vlivem harmonického vztahu Marse s Jupiterem, konečně pochopíte, jakým směrem byste měli vést svůj další život. Udělejte to. Litovat opravdu nebudete.

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Zatímco pondělí probíhá v klidu a bez nejmenšího překvapení, úterý a středa vám všechno vynahradí.

Luna ve vašem partnerském sektoru vás nutí, abyste se svým životním druhem začali spolupracovat na tom, co je pro vás oba důležité. O takovém vývoji jste sice nikdy neuvažovali, ale teď s ním souhlasíte.

Ryby

21. 2. 20. 3.

V pondělí, kdy je Luna ve vašem sektoru lásky a romantiky, můžete zásadně vylepšit vztah s dětmi. Je jen potřeba, abyste si uvědomili, že vedle sebe máte mladé lidi, kteří mají nárok na vlastní názor.

Když s nimi budete diskutovat, zjistíte, že to mají v hlavě srovnané tak, že na ně můžete být pyšní.

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz

Související články