Beran

21. 3. – 20. 4.

Budete mít pocit, že na vás všichni tlačí a stále stupňují své požadavky. Zejména ve čtvrtek se musíte ozvat a bránit se. V sobotu se situace naštěstí zásadně změní. Slunce přestoupí do svobodomyslného Vodnáře a diktovat budete vy.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Počítejte s tím, že vám budou různí lidé říkat, že byste se měli více soustředit na kariéru. Nic si z toho nedělejte a zdvořile a důrazně jim sdělte, že máte v tomto ohledu jasno. Svůj život si řídíte sami a jejich, byť dobře míněné, rady nepotřebujete.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

V pondělí, kdy se Luna nachází v Rybách, si dejte pozor na lidi, které znáte jako přecitlivělé osoby. Na vtip, kterému se jindy rády zasmějí, mohou zareagovat intenzivním emočním výbuchem. Preventivně smysl pro humor omezte a bavte se s nimi výhradně korektním způsobem, bude to jistější.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Ve druhé polovině týdne se můžete těšit na pozitivní posuny ve všem, co se ve vašem životě děje. Kupředu se pohnou jak úřední záležitosti, tak veškeré rodinné aktivity. Vaši rodiče konečně pochopí, že máte skvělé nápady, které jejich budoucnost neohrozí, ale naopak jí dají tolik potřebnou stabilitu.

Lev

23. 7. – 22. 8.

V sobotu odpoledne, kdy se Slunce dostává do vašeho partnerského sektoru, byste si i s miláčkem měli někam vyrazit. Odpoledne, které strávíte pouze spolu, pro vás bude neobyčejně užitečné. Opět se ujistíte, že spolu umíte nejenom mluvit, ale že vám radost a pohodu přináší i společné mlčení.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Do sobotního poledne, kdy máte Slunce v sektoru lásky a romantiky, si najděte čas a vyrazte s partnerem na nějaký zamilovaný film. Je potřeba, abyste vašemu vztahu poskytli stimuly, kterými v normálním životě spíše šetříte. Teď je nutné, abyste věděli, že jste na světě jeden pro druhého.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Úvahy o svatbě začínají být nebezpečně intenzivní. Pokud o ni nestojíte, nemáte to lehké. Kromě vašich i partnerových rodičů na vás začínají tlačit i kamarádi. Bylo by dobré, abyste si o tom s partnerem v úterý sedli a domluvili se, jak se v tomto ohledu budete chovat. Naštěstí se shodnete.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Pluto, které se v neděli dostává do Vodnáře, může trochu zkomplikovat vaše rodinné vztahy. Zejména dospívající děti budou mít pocit, že byste jim měli dopřát více svobody a zásadně zvýšit kapesné. Čekejte náročnou a ostrou debatu, ve které budete nakonec rádi, když uhrajete remízu.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Když na něco zapomenete, nic nevysvětlujte, nekajte se, ale snažte se situaci co nejrychleji zvládnout a vyřešit. Naštěstí to dokážete. Na vaši stranu se kromě Luny, která je v úterý a ve středu v Beranu, postaví i partner. Odpustí si všechny káravé projevy a začne s vámi nepříjemnosti likvidovat.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

V sobotu, kdy se Slunce ve vašem znamení naposledy setkává s Plutem, proveďte bez obav a bez otálení všechny zásadní změny, které jste uskutečnit chtěli a na které jste dosud neměli odvahu. Když tuto příležitost promeškáte, máte smůlu. Další podobná šance přijde až za více než tři sta let!

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Když se vás kamarádi ptají, jak chcete slavit narozeniny, hlavně nepředstírejte, že vůbec nevíte, že nějaké máte. Je potřeba, abyste se hned na začátku týdne zamysleli nad stylem, kterým chcete oslavu pojmout. Naštěstí máte kolem sebe lidi, kteří nic nemožného vyžadovat nebudou.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

V pondělí si vědomě a odpovědně hlídejte zdraví. Pokud máte pocit, že na vás leze nějaká viróza, jděte rovnou z práce domů a nasaďte osvědčené léčebné metody. Polévka s hojnou dávkou česneku, který v tomto případě funguje jako přírodní antibiotikum, pomůže i zbytku rodiny.

Zdroj: časopis Vlasta, astroložka Jarmila Gričová

Související články