Beran

21. 3. – 20. 4.

Opět prokážete mistrovství v hledání cest, které nikdo jiný nevidí, a ve vymýšlení řešení, která nikomu jinému na mysl nepřijdou. Díky tomu konečně přestanete váhat a vykročíte kupředu. V pátek, kdy se Venuše dostává do vašeho znamení, čekejte zajímavé pozvání od ještě zajímavějšího člověka.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Pro hledání praktických řešení využijte Lunu, která se v pondělí a v úterý nachází v Kozorohu. Kdybyste si chtěli úkol ulehčit, představte si na svém místě babičku, a přemýšlejte, co by dělala ona. O víkendu se můžete těšit na velice zajímavé sny. Konečně přijde podnět, který rozjasní dosavadní tmu.

VIDEO: Výklad karet na celý duben. Podívejte se na video.

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

I vy někdy můžete dělat věci, kterým nerozumíte a pro které marně hledáte vysvětlení. Když vás napadne, že si koupíte ubrus nebo prostírání s romantickým květinovým vzorem, který jinak nemůžete vystát, klidně to udělejte. Je vidět, že vaše duše vyžaduje klid a ztišení, které jí dosud moc chyběly.

Rak

22. 6. - 22 7.

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, se změňte v pozorovatele toho, co se jak v práci, tak mezi blízkými odehrává. Když dokážete odhalit důvody, které k tomu jednotlivé osoby vedou, sami pochopíte, co máte dělat a kde zasáhnout. O víkendu pak budete mít ve všem jasno a klid.

Lev

23. 7. - 22. 8.

Když chcete v práci získat nějakou výhodu, musíte k tomu přistoupit správným způsobem. Především dejte najevo, že neprosíte o žádnou milost, ale že jen žádáte o něco, na co máte nepochybný nárok. Když si ke svému projevu vyberete úterý, kdy na vás blahodárně působí silný Merkur, zcela jistě uspějete.

Panna

23. 8. - 22. 9.

I když máte obvykle zdravého rozumu na rozdávání a ošidit se nenecháte, měli byste si ve středu přesto dávat pozor. Spojené síly Venuše a Neptuna vám mohou do cesty postavit někoho, kdo lásku předstírá tak věrohodně, že mu až začnete věřit. Rychle však pochopíte, že to je právě to, co udělat nesmíte.

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Konečně můžete lidem, kteří s vámi ne tak dávno řešili vaše problémy, jejich laskavé zacházení vrátit. Budou vám sice vysvětlovat, že to není potřeba, ale z jejich jednání bude jasné, že vám jsou přesto vděční. Je vidět, že jsou zvyklí spíše na lidi, kteří na prokázané dobro rychle zapomenou.

Štír

24. 10. - 22. 11.

Do pátečního hodně časného rána, kdy se ve vašem sektoru lásky a romantiky nachází Venuše, máte konečně šanci na vylepšení partnerského vztahu a na začátek nové kapitoly svého života. Právě proto si víkend rezervujte na přemýšlení o budoucnosti. To, co vymyslíte, se vám taky podaří uskutečnit.

Střelec

23. 11. - 21. 12.

I když se snažíte mít zahradu co nejkrásnější, dejte si pozor, abyste si nenabrali příliš mnoho práce. Když si můžete práci zjednodušit, měli byste to udělat. Kdybyste ve středu nebo ve čtvrtek našli vhodné místo pro pergolu, měli byste o ní přemýšlet. Když zapojíte kamarády, vyjde její stavba levně.

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

V době, kdy Slunce prochází Beranem, máte práce nad hlavu, ale zároveň si dokážete naplno vychutnat potěšení, které vám její zvládnutí dává. Zejména v pondělí a v úterý si však dávejte pozor, abyste to s jeho projevy nepřeháněli. Když místo sebe zejména v práci necháte fungovat kolegy, bude to lepší.

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Když uděláte pro lidi z okolí něco navíc, sami víte, že to je z vaší strany láskyplný skutek, za který si zasloužíte minimálně pochvalu. Když ji nedostanete, budete dost překvapení. Až později vám dojde, že byl dotyčný vaším velkorysým přístupem tak překvapený, že se nedokázal zmoci na slovo.

Ryby

21. 2. 20. 3.

Počítejte s tím, že během pracovní části týdne vás plnění povinností zajímat nebude a po úkolech ani nevzdechnete. O to více se můžete zabývat vylepšováním vztahu k partnerovi. Do čtvrtka, kdy je ve vašem znamení Venuše, dovedete při troše chtění vaši lásku k naprosté dokonalosti a vás dva ke štěstí.

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz

Související články