Beran

21. 3. – 20. 4.

V pondělí a v úterý, kdy je Slunce poslední dva dny v Rybách, se zdržte zbytečné aktivity. Práce navíc by vás jen vyčerpala.

Když se Slunce ve středu přesune do vašeho znamení, pocítíte příliv energie a chuti měnit svět k lepšímu. Nedostatku sil se nebojte. Sil i dobrovolných pomocníků budete mít dost.

Býk

21. 4. – 21. 5.

I když máte pocit, že život držíte pevně v rukou a nikomu nedovolíte, aby vás přiměl k něčemu, co nechcete, záhy se ukáže, že je to omyl. Nebezpečí náhlých změn hrozí zejména v sobotu.

Mars se dostává do Ryb a vytváří situace, kdy se můžete zamilovat do člověka, který vám do života přinese jen stres.

VIDEO: Víte jak funguje výklad karet? Podívejte se na video.

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. - 21. 6.

Kamarádům, kteří s vámi přijdou probrat problémy a poradit se, kudy a jak dál, neříkejte to, co jim udělá radost a co je potěší, ale sdělte jim to, co si opravdu myslíte.

Když s nimi nesouhlasíte, měli byste jim to vysvětlit tak, aby pochopili, čeho se bojíte a čemu se mají ve vlastním zájmu vyhnout.

Rak

22. 6. - 22 7.

Zejména v pondělí a v úterý musíte aktivovat veškeré sebevědomí. Na lidi, kteří vám začnou vysvětlovat, že jste je zklamali, se podívejte tak, aby jim slova uvázla v hrdle.

Když se vám přesto pokusí oponovat, jasně jim řekněte, že na světě opravdu nejste proto, abyste plnili něčí představy a požadavky.

Lev

23. 7. - 22. 8.

Úvahy o tom, co mohlo být a z nejrůznějších důvodů není, vás jen zdržuje a obírá o cenný čas. Je potřeba, abyste hráli s kartami, které máte aktuálně v rukou.

Ve středu, kdy je Luna ve vašem znamení a Slunce vstupuje do Berana, se vám uleví. Ohledně vašich problémů vás napadne elegantní a účinné řešení!

Panna

23. 8. - 22. 9.

Od pondělka nevíte, po jaké práci dřív sáhnout a do čeho se pustit přednostně. Hned v pondělí musíte zasadit trávu, kterou pak použijete jako podklad pro velikonoční výzdobu.

Bude lepší, když pro jistotu zasadíte o pár misek víc. Vaše výrobky budou tak dokonalé, že po nich zatouží i příbuzní a přátelé.

Váhy

23. 9. - 23. 10.

V pondělí a v úterý si dopřejte zaslouženou pauzu. Věnujte se tomu, co vás baví. Kdybyste se rozhodli, že půjdete do kina, vezměte s sebou i partnera.

Budete si alespoň mít o čem povídat. Když se pak ve středu Slunce dostane do vašeho partnerského sektoru, začněte pracovat na lepší budoucnosti.

Štír

24. 10. - 22. 11.

V pondělí a v úterý dokážete kouzlem své osobnosti okouzlit přesně toho člověka, který se vám už dlouho líbil.

Nesmíte však usnout na vavřínech. Na to, abyste ho získali definitivně a učinili z něj svého životního partnera, budete potřebovat ještě hodně času i lásky. Naštěstí jí máte k dispozici dost.

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Ve středu, kdy se Slunce dostává do vašeho sektoru lásky a romantiky, se ze strany svého miláčka můžete těšit na nečekané vyznání.

Dozvíte se, že si vás zvolil jako člověka, který si dokáže za všech okolností poradit a který si umí z nabídek, které mu život dává, vybírat ty, které jsou pro vás nejlepší.

Kozoroh

22. 12. - 20. 1.

Vaše úcta k tradicím dostává opět zelenou. V pondělí a v úterý začněte pracovat na výrobě jarních dekorací. Zvláště skvělé budou vaše jarní truhlíky.

Navíc je potřeba, abyste počítali s požadavky příbuzných, kteří vás poprosí, abyste jim upekli mazance. Neodmítnete je, protože vás to opravdu baví.

Vodnář

21. 1. - 20. 2.

Zjistíte, že člověk, který by moc rád povýšil na místo vašeho partnera, se už teď chlubí, že se k vám bude co nejdříve stěhovat. To, že o tom vy sami nic nevíte, ho nezarazí.

Právě proto je potřeba, abyste se ho přímo zeptali, kde vzal jistotu, že o to stojíte. Vy sami si tím totiž jistí nejste.

Ryby

21. 2. 20. 3.

V pondělí a v úterý, kdy je Slunce ve vašem znamení, dotáhněte do konce všechny rozpracované záležitosti, na kterých vám záleží. V obou dnech budete velmi úspěšní zvláště na úřadech.

Tam se chováte tak, aby všichni pochopili, že pro ně samotné bude lepší, když vám vyhoví bez váhání a pokud možno hned.

Zdroj: časopis Vlasta, vlasta.cz

Související články